Candoğan Travel - Yurtiçi ve Yurtdışı Gezi Hizmetleri
Alaçatı şube : 0232 716 00 90
0532 287 99 25
BİZE HEMEN ULAŞIN! +90(532) 111 7 333 +90(232) 381 0 066

TUR ARAMA

E-BÜLTEN KAYIT

E-Bülten’ e üye olun! Yeniliklerden ve Kampanyalardan, İlk Sizin Haberiniz Olsun!

FACEBOOK SAYFAMIZ

DUYURULAR & HABERLER

 • Önceki
 • Sonraki
Çeşme Şubemiz Açıldı
Musallah mah. 1066 sok. no :10 ÇEŞME /İZMİR
devamını oku
Çeşmeli Özbek, Taşımacılık ve Turizm İşletmeciliği
Rent A Car, Havaalanı Shuttle, Otobüs Turları, Vip Servis, Transfer, Atv Kiralama, Yat Kiralama
devamını oku
UMRE TURLARIMIZIN TARİHLERİ KESİNLEŞTİ
UMRE - KUTSAL TOPRAKLARIN İZİNDE ZİYARET VE TURUMUZUN TARİH VE FİYATLARI BELLİ OLDU
devamını oku
VİZE ALMAK ARTIK KOLAYLAŞIYOR...
Vize almak artık kolaylaşıyor...
devamını oku
ADRES DEĞİŞİKLİĞİ DUYURUSU...
devamını oku
SCHENGEN VİZESİ ALMAYI KOLAYLAŞTIRAN YÖNTEMLER
Schengen vizesi alınırken yaşanan zorluklardan kurtulmak,dahası alımı hızlandırıp kolaylaştırmanın yöntemlerini sizler için yazdık ve hazırladık.
devamını oku
Hac Takvimi Belli oldu
2015 yılı Hac Takvimi Diyanet işleri bakanlığı tarafından açıklandı...
devamını oku
CANDOGAN TRAVEL BİR ŞUBESİYLE DAHA HİZMETİNİZDE
Candoğan Travel Yeni şubesiyle hizmetinizde
devamını oku
yorum_yaz_candoğan_travel.jpg
OTEL/TATİL
üçkuyular pegasus uçak bileti
Kampanyalar
Video
KONSOLOSLUKLAR
vize_candoğantravel.jpg
Tur Sözleşme kuralları

İtalya Grande Turları

 • Grande İTALYA Turları
 • MİLANO (1) & CENOVA (1) & FLORANSA (1) & ROMA (2)
 • BOLOGNA (1) VENEDİK (1)
 • Siena, Göller Bölgesi, Napoli, Pompei, Verona,
 • Garda Gölü, Sirmione Kasabası, Como Gölü
 • Vaporetto Geçiş Ücretleri, Şehir Giriş Vergileri,
 • Şehir Konaklama Vergileri Fiyata Dahil!
 • SunExpress Hava Yolları tarifeli seferi ile
 • Aktarmasız Direkt Gidiş ve Dönüş
 • İzmir’den İzmir’e 7 Gece 8 Gün
 • ERKEN REZERVASYON'DA SÜPER İNDİRİM! SON KAYIT: 20 NİSAN
 • 17 Temmuz 2017 İtibariyle Her Pazartesi Hareket Seçeneği ile...
549.00 € 399.00 €
ONLINE REZERVASYON
 • TUR PROGRAMI
 • FİYATLANDIRMA
 • BÖLGE TANITIMI
 • FOTO GALERİ
 • ONLINE REZERVASYON

Tur Programı

 

1. Gün: İzmir’den Direkt Aktarmasız -> Milano, Cenova

Sabah Saat: 15.00’da İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Dış hatlar terminali CANDOĞAN TRAVEL kontuarında buluşuyoruz. Gerekli bagaj ve check in işlemleri sonrasında, SUNEXPRESS HAVA YOLLARI’na ait XQ870 sefer sayılı uçağı ile 17.25’de İZMİR’DEN AKTARMASIZ DIREKT OLARAK Milano’ya uçuyoruz. Milano’nun yerel saati ile yaklaşık olarak 19.30’de iniyor ve bizi bekleyen aracımıza yerleşiyoruz. Rehberimiz ile birlikte aracımıza yerleşmemizin ardından Cenova’ya doğru yol alıyoruz. Geceleme Cenova’daki otelimizde.

 

2. Gün: Cenova, (Pisa & Portofino), Floransa & Montecatini

Sabah kahvaltısı sonrası, günümüzdeki ismiyle Ligurya Bölgesi’nin merkezi olarak anılan Cenova şehir turuna çıkıyoruz. Rehber eşliğinde gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda; Cenova liman bölgesi, Piazza de Ferrari, San Lorenzo Katedrali, Torre Della Lanterna gezeceğimiz yerler arasında. Ardından, (ekstra tur1) Pisa & Portofino Turu’na çıkıyoruz. Pisa Gezisi’nde 12. Yüzyıl’da, Batı Akdeniz’deki ticaret üstünlüğünü elinde bulunduran, dünyaca bilinen en önemli tarihi eserlerinden biri olarak kabul edilen eğik kulesiyle ünlü yapıyı görüyoruz. Panoramik gezi sırasında Pisa Kulesi, katedral, vaftizhane ile Miracoli Meydanı gezilecek yer arasında olup, dileyen misafirlerimiz bu tarihi şehirde gönüllerince fotoğraf çektirebilirler. Pisa Kulesi’nde bu hatıra fotoğrafını kesinlikle çektiriyor ve Pisa’daki turumuzu tamamlıyoruz. Ardından Portofino’ya çekiyor ve daracık sokaklarında kendimizi kaybediyoruz. Kafelerinde ve hediyelik eşya dükkanlarında doyasıya vakit geçirip turumuzu tamamlıyoruz. Daha sonra Floransa, Montecatini bölgesindeki otelimize dönüyoruz. Geceleme Floransa veya Montecatini otelimizde.

 

3. Gün: Floransa, (Siena), Roma

Sabah kahvaltısı sonrası, Floransa’ya hareket ediyoruz. Floransa şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Floransa şehir turumuzda; Duomo, Uffizi Sarayı, Michelangelo Meydanı, Çan Kulesi, Vaftizhane, Santa Croce Meydanı göreceğimiz yerler arasında. Daha sonra, (ekstra tur2) Siena Turu gerçekleştiriyoruz. Siena; Orta Çağ’dan kalma dar sokakları, ufak caddeleri ve Avrupa’nın en büyük meydanı olarak kabul edilen Campo Meydanı ile ünlüdür. İtalya’nın keyifli yemeklerini tatma imkanına sahip olacağınız Siena, Toscana Bölgesi’nin görülmeye değer şehirlerinden bir tanesidir. Siena turumuzu tamamlıyor ve Roma’ya hareket ediyoruz. Geceleme Roma’daki otelimizde.

 

4. Gün: Roma (Napoli & Pompei)

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra, ekstra olarak düzenlenecek, (ekstra tur3) Napoli & Pompei Turuna katılıyoruz. İtalya’nın egzotik liman kentlerinden biri olan Napoli şehir turumuz sonrasında, Dünya’nın en ünlü arkeolojik alanlarından biri olan Pompei’yi geziyoruz. Pompei M.S. 79’da patlayan ve şehri yok eden Vezüv Yanardağı'nın eteklerinde uzanmakta olan bir kent olup, Arkeologların 1748 yılında uzun süren kazıları sonucu, şehir tüm canlılığıyla ortaya tekrar çıkarılmıştır. Pompei şehir turunda göreceğimiz yerler; Bazilika, Forum, fauna evi, restoranlar, hamamlar, ekmek fırınları yer almaktadır. Gezi bitiminde Roma’ya geri dönüyor ve otelimize yerleşiyoruz. Geceleme Roma’daki otelimizde.

 

5. Gün: Roma, Bologna

Sabah kahvaltısı sonrası, Roma şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Turumuz esnasında göreceğimiz yerler; Vatikan San Pietro Katedrali, Collosseo (Arena), Roma Forumu, Vittoriano Zafer Anıtı, Trevi Aşk Çeşmesi ve İspanyol Merdivenleri bulunmaktadır. Turumuz sonrasında Roma’nın keyifli kareleri sonrasında, Bologna’ya hareket ediyoruz. Uzun süren yolcuğumuz sonrasında Bologna panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzda; Piazza Maggiore, Asinelli Kulesi, S. Domenico Bazilikası, Neptün Çeşmesi, Santa Maria dela Vita görülecek yerler arasındadır. Geceleme Bologna’daki otelimizde.

 

6. Gün: Bologna, Venedik

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra, Kanallar Şehri olarak nam yapmış Venedik’e hareket ediyoruz. Venedik şehir turumuzda, kanallar ve köprülerden geçerek San Marco Meydanı ve San Marco Kilisesi, Çan ve Saat Kulesi ile Rialto Kulesi ve Köprüsü’nü görerek Venedik şehir turumuzu tamamlıyoruz. Venedik’deki turumuz sonra dileyen konuklarımız Venedik’e özgü Gondollar ile ekstra olarak tur yapabilirler. Tur bitimi konaklama için otelimize gidiyoruz. Geceleme Mestre/Padova/Treviso otelimizde.

 

7. Gün: Venedik, (Verona, Garda Gölü, Sirmione Kasabası), Milano

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra, (ekstra tur4) Verona & Garda Gölü & Sirmione Kasabası Turu’na çıkıyoruz. Tarihteki en büyük aşk hikayesine konu olmuş Romeo ve Julietin evininde bulunduğu, Roma’daki Coloseum arenasından sonra İtalya’daki en büyük arenaya ev sahipliği yapan kuzey İtalya’nın dükler şehri Verona’ya gidiyoruz. Tarihi Arenası, Erbe Meydanı, Dükler Sarayı, Dante Meydanı, Scaligeri Kilisesi ve Juliet Evi ile Verona Turunu tamamlıyoruz. Daha sonra kuzey İtalya’daki göller bölgesinin en güzel örneklerden Garda gölü ve Sirmione köyü turumuzda göreceğimiz yerler arasında. İtalya’nın en büyük göllerinden birisi olma özelliğini taşıyan Garda Gölü turumuzu gerçekleştiriyoruz. Muhteşem doğasında kendimizi kaybediyor ve kıyılarında fotoğraf molası veriyoruz. Ardından doğasının güzelliği ile ünlü Sirmione Kasabası ile günü tamamlıyoruz. Daha sonra Milano’ya doğru yol alıyoruz. Geceleme Milano’daki otelimizde.

 

8. Gün: (Como), Milano, İzmir

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra, Milano şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Şehir turumuz esnasında İtalya’ya özgü yapıları görüyor, Duomo, La Scala meydanları ile turumuzu tamamlıyoruz. Rehberimizin vereceği serbest zamanın ardından, dileyen misafirlerimiz için; (ekstra tur5) Como Gölü Turu için yola çıkıyoruz. İtalya'nın kuzeyinde bulunan, İsviçre sınırında bulunan ve 3. büyük gölü olan Como Gölü’nün insanı büyüleyen manzarası eşliğinde geziyoruz. Göl kıyısında ünlü isimlerin evlerini görürken, tekne turunu gerçekleştiriyoruz. Ardından Milano Malpensa Havalimanı’na transfer oluyoruz. Check in bagaj işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. SUNEXPRESS HAVA YOLLARI’na ait XQ871 sefer sayılı uçağı ile saat: 20.20’de İZMİR'DEN AKTARMASIZ DİREKT OLARAK İzmir’e uçuyoruz. İtalya anılarıyla dolu bir turu tamamlıyor bir başka CANDOĞAN TRAVEL organizasyonunda tekrar sizleri seyahat ettirmeyi diliyor, vedalaşıyoruz.

 

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • İzmir’den Direkt Aktarmasız SunExpress Hava Yolları ile Milano Gidiş, Milano Dönüş Ekonomi Sınıf Uçak Bileti
 • Milano Havalimanı Otel Gidiş Dönüş Transferleri
 • Milano, Cenova, Floransa, Roma, Venedik Panoramik Şehir Turları
 • Oteller’de 7 Gece Oda Kahvaltı Bazında Konaklama
 • Otellerde Alınan Sabah Kahvaltıları (7)
  (Continental Basit Kahvaltı)
 • Vaporetto Ücretleri
 • Şehir Vergileri, Şehir Giriş Ücretleri (Checkpoint)
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası Paketi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri
 • Öğle Yemekleri ve Ekstra Verilen Akşam Yemeği Molaları
 • Ekstra Geziler ve Eğlence Tur Programları
 • Schengen Vizesi ve Hizmet Bedeli: 120 Eur. ( Evrak listesi için tıklayınız... )
  (Yeşil Pasaport sahiplerine vize uygulaması yoktur.)
 • Seyahat İptal, Devir, Güvence Paketi: 15 Eur.
  (65 – 80 Yaş 30 Eur olarak hesaplanır.)
 • Yurtdışı Çıkış Fonu: 15 TL (Bankaya yatırılmalıdır.)
 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • İZMİR HAVA ALANI (15:00:00)

 

Tur Hareket Tarihleri: 
17, 24, 31 Temmuz • 07, 14 Ağustos
Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak 1. Çocuk 2. Çocuk
17.07.2017 3* & 4* Oteller (Merkeze 15-20 Km) 649.00 €
399.00 €
849.00 €
599.00 €
649.00 €
399.00 €
0 - 2 Yaş 149.00 €
3 - 12 Yaş 349.00 €
-
24.07.2017 3* & 4* Oteller (Merkeze 15-20 Km) 649.00 €
399.00 €
849.00 €
599.00 €
649.00 €
399.00 €
0 - 2 Yaş 149.00 €
3 - 12 Yaş 349.00 €
-
31.07.2017 3* & 4* Oteller (Merkeze 15-20 Km) 649.00 €
399.00 €
849.00 €
599.00 €
649.00 €
399.00 €
0 - 2 Yaş 149.00 €
3 - 12 Yaş 349.00 €
-
07.08.2017 3* & 4* Oteller (Merkeze 15-20 Km) 649.00 €
449.00 €
849.00 €
649.00 €
649.00 €
449.00 €
0 - 2 Yaş 149.00 €
3 - 12 Yaş 399.00 €
-
14.08.2017 3* & 4* Oteller (Merkeze 15-20 Km) 649.00 €
399.00 €
849.00 €
599.00 €
649.00 €
399.00 €
0 - 2 Yaş 149.00 €
3 - 12 Yaş 349.00 €
-

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

PAKET EKSTRA TURLAR & SEÇENEKLİ TURLAR

 • Ekstra Tur 1 – Pisa & Portofino Turu 80 EUR.
 • Ekstra Tur 2 – Siena Turu 50 EUR.
 • Ekstra Tur 3 – Napoli & Pompei Turu 90 EUR.
 • Ekstra Tur 4 – Verona & Garda Gölü & Sirmione Kasabası Turu 60 EUR.
 • Ekstra Tur 5 – Como Gölü Turu 50 EUR.
 • Not: Ekstra turlarımız 0-2 yaş ücretsiz, 3-12 yaş %50 İndirimlidir.
 • ! 5 Adet paket Ekstra turun ofiste kayıt anında alınması kaydı ile 330 Eur yerine 100 Eur. İndirimle 230 Eur.

 

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

 • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 • Seyahat tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir.
 • Ayrıca Schengen vizesi olanlar ve yeşil pasaport için ekstra vize almaya gerek yoktur.
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
 • 3 Kişilik Odalar her zaman 3. Yatak her zaman orjinallerinden küçüktür. Otel müsaitliklerine göre sağlanabilmektedir. 3. Yatak açılır kapanır yatak olarak dizayn edilebilmektedir. Hiçbir suretle acenta misafire orijinal yatak garantisi vermemektedir.
 • İtalya bölgesi’ndeki otel kahvaltıları basit (kontinantel) olarak servis edilmektedir. Gruba ana restauranttan ayrı bir salonda sunulabilir. Acentamızın bu konuda kahvaltıyı belirtilen salonda kabul etmektedir.
 • Vize olduğu halde Ülke’nin gümrük memurunun veya polisinin yolcuyu Ülke ’ye kabul etmeme hakkı vardır. Bu durumda acentamızın sorumluluğu bulunmamakta olup, tur ile ilgili haklarını kaybetmiş demektir. Vize almak Ülke’ye kesin giriş hakkı vermez.
 • 2 Ülke arasında Vizesiz (Yeşil Pasaportlar için) geçiş protokolünde bir değişiklik olması halinde ilgili pasaport sahiplerinin vize alması gerekmektedir. Bu süreçlerde rezervasyonunuzun geçerliliğini acentadan kontrol edebilirsiniz.
 • Tur şehir turları panoromik olarak müze ve girişlerinin dâhil olmadığı, rehber eşliğinde yapılan tanıtım turlarıdır. Otobüs ile ulaşılamama durumunda toplu taşıma ve yaya olarak gerçekleşebilir. Kapatılan yol, cadde, meydan durumlarında acentamız sorumluluk almamaktadır.
 • CANDOĞAN Travel, Havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuşlarda meydana gelen değişiklikler, saat değişiklikleri ve parkur değişiklikleri önceden tahmin edilemeyeceği için 48 saat önceden lütfen uçuş planınızı teyit ediniz. Tur yeterli katılım sağlanmadığında iptali yapılabilir, ancak alınan vizelerin ücret iadesi yapılmaz.
 • Tur programı CANDOĞAN TURİZM SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

İptal Şartları

 

Vize Bilgileri

 • İtalya Vizesi Gereklidir. Geçerli Schengen ve Yeşil Pasaport'a Vize uygulaması yoktur.
 • Evrak listesi için tıklayınız...
+ 8 = 14

BİZE ULAŞIN!

 • +90(532) 111 7 333
 • +90(232) 381 0 066
 • FAX: +90(232) 381 1 509
Sitede yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları candogantravel.com.tr sitesine aittir. Hiç bir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm tur bilgileri ve fiyatlandırma bilgileri bilgilendirme amaçlıdır. candogantravel.com.tr sitesi haber vermeksizin fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar...
COPYRIGHT © 2014 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR