Candoğan Travel - Yurtiçi ve Yurtdışı Gezi Hizmetleri
Alaçatı şube : 0232 716 00 90
0532 287 99 25
BİZE HEMEN ULAŞIN! +90(532) 111 7 333 +90(232) 381 0 066

TUR ARAMA

E-BÜLTEN KAYIT

E-Bülten’ e üye olun! Yeniliklerden ve Kampanyalardan, İlk Sizin Haberiniz Olsun!

FACEBOOK SAYFAMIZ

DUYURULAR & HABERLER

 • Önceki
 • Sonraki
Çeşme Şubemiz Açıldı
Musallah mah. 1066 sok. no :10 ÇEŞME /İZMİR
devamını oku
Çeşmeli Özbek, Taşımacılık ve Turizm İşletmeciliği
Rent A Car, Havaalanı Shuttle, Otobüs Turları, Vip Servis, Transfer, Atv Kiralama, Yat Kiralama
devamını oku
UMRE TURLARIMIZIN TARİHLERİ KESİNLEŞTİ
UMRE - KUTSAL TOPRAKLARIN İZİNDE ZİYARET VE TURUMUZUN TARİH VE FİYATLARI BELLİ OLDU
devamını oku
VİZE ALMAK ARTIK KOLAYLAŞIYOR...
Vize almak artık kolaylaşıyor...
devamını oku
ADRES DEĞİŞİKLİĞİ DUYURUSU...
devamını oku
SCHENGEN VİZESİ ALMAYI KOLAYLAŞTIRAN YÖNTEMLER
Schengen vizesi alınırken yaşanan zorluklardan kurtulmak,dahası alımı hızlandırıp kolaylaştırmanın yöntemlerini sizler için yazdık ve hazırladık.
devamını oku
Hac Takvimi Belli oldu
2015 yılı Hac Takvimi Diyanet işleri bakanlığı tarafından açıklandı...
devamını oku
CANDOGAN TRAVEL BİR ŞUBESİYLE DAHA HİZMETİNİZDE
Candoğan Travel Yeni şubesiyle hizmetinizde
devamını oku
yorum_yaz_candoğan_travel.jpg
OTEL/TATİL
üçkuyular pegasus uçak bileti
Kampanyalar
Video
KONSOLOSLUKLAR
vize_candoğantravel.jpg
Tur Sözleşme kuralları

YESIL - Uçakla Karadeniz ve Yaylalar Turları, Batum Konaklamalı 2017

 • YESIL - Uçakla Karadeniz ve Yaylalar Turları, Batum Konaklamalı 2017
 • ORDU & GIRESUN'DAN TRABZON'A KADAR ADIM ADIM.. BATUM KONAKLAMA DAHIL SÜPER PROGRAM!
1499.00 TL 1199.00 TL
ONLINE REZERVASYON
 • TUR PROGRAMI
 • FİYATLANDIRMA
 • BÖLGE TANITIMI
 • FOTO GALERİ
 • ONLINE REZERVASYON

UÇAKLA & PEGASUS

KARADENİZ & YAYLALAR

AYDER & ZİGANA YAYLALARI’NDA KONAKLAMALI

PEGASUS HAVA YOLLARI İLE
ORDU&GİRESUN GİDİŞ, TRABZON DÖNÜŞ

TEMMUZ, AĞUSTOS HER ÇARŞAMBA HAREKETLİ SÜPER TUR

Ordu, Giresun, Of, Çaykara, Uzungöl Yaylası, Arhavi, Hopa, Borçka, Karagöl, Batum, Ardeşen, Çamlıhemşin, Ayder Yaylası, Çayeli, Rize, Sürmene, Akçaabat, Trabzon

4 GECE 5 GÜN (8 TARİH) BAYRAM’LAR DAHİL 11 TARİH

Tur Programı

1. Gün: [İzmir -> Ordu&Giresun Havalimanı], Ordu, Boztepe, Giresun Adası, Giresun
Saat: 11.00‘da Adnan Menderes Havalimanı‘da oluyor, PEGASUS HAVA YOLLARI PC3250 sefer sayılı 12.25 uçuşu ile 1,5 saatlik yolculuğumuz ile Karadeniz Bölgesi’nin en genç havalimanlarından birisi olan ORDU & GİRESUN Havalimanı’na iniyoruz. Bizi havalimanı’nda bekleyen araç ve rehberimiz ile buluşuyor, turumuza başlıyor ve Bir Karadeniz Rüyası için yollara düşüyoruz. Bizi bekleyen aracımıza geçerek ORDU’ya doğru hareket ediyoruz. Teleferikle yaklaşık 515 metre yükseklikteki BOZTEPE‘ye çıkarak muhteşem sahili ve vadileri kuşbakışı seyrettikten sonra Kirazın doğduğu, Fındığın başkenti Giresun’a gidiyoruz. Fındık alışverişi için fabrika satış mağazasında kısa bir mola verdikten sonra bu kez mitoloji ile doğanın buluştuğu güzel adamız GİRESUN ADASI ’na doğru yolculuğa çıkıyoruz. Herkül ’ün altın postu aramak için geldiği, Amazon Savaşçıları’ nın yaşadığı, her yıl yöre halkının Mayıs’ın Yedisi Şenlikleri’ni kutladığı efsanelerle dolu adanın gizemlerine doğru yapacağımız bu yolculuğunun ardından tekrar Giresun’a dönüyoruz. Daha sonra Giresun Kalesine çıkıyoruz. Şehrin muhteşem manzarası eşliğinde çaylarımızı yudumluyoruz. Giresun’daki gezimizi burada noktalayıp Otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Giresun’daki otelimizde.


2. Gün: Giresun, Trabzon, Sürmene, Of, Uzungöl Yaylası, Hamsiköy, Zigana Yaylası
Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra TRABZON’a hareket ediyoruz. Şehri tepeden gören Soğuksu semtine çıkıyor ve Ata’mızın Trabzon’a gelişleri sırasında konakladığı ATATÜRK KÖŞKÜ ‘nü ziyaret ediyoruz. Ardından Trabzon’a özgü gümüş işleme sanatı örneği olan “KAZAZİYE” (hasır bilezik) hakkında bilgi almak için sunuma gidiyoruz. Sonrasında ise otobüsteki yerimizi alarak Çaykara üzerinden, 1090 m. yükseklikte etrafı tamamen çam ormanlarıyla kaplı vadinin tam ortasında bulunan UZUNGÖL’e gidiyoruz. Bu ünlü yaylanın büyüleyici manzarasına tanıklık ediyor ve öğle yemeği molası veriyoruz. Ardından dileyen misafirlerimiz ile (EKSTRA TUR: Uzungöl Üst Yayla Turu); bizi bekleyen minibüslerimizle üst yaylalar gezimize başlıyoruz. Derin vadileri, bulut denizlerini ve Uzungöl’ü tepeden seyredeceğimiz gezimizde Lustra ve Karaster yaylalarının etkileyici manzaralarına tanıklık ettikten sonra tekrar Uzungöl’e dönüyor ve göl etrafında kısa bir yürüyüş daha yapıyoruz. Sonrasında Zigana Dağları’nın büyülü coğrafyasına doğru yolculuğa çıkıyoruz. HAMSİKÖY’de kısa bir sütlaç molası vererek Zigana’daki yayla tesisindeki otelimize yerleşiyor ve yöresel eğlence eşliğinde akşam yemeğimizi alıyoruz. Konaklama Zigana Yaylası’ndaki otelimizde.


3. Gün: Rize, Çayeli, Pazar, Arhavi, Hopa, Borçka, Karagöl, Sarp, Batum (Gürcistan)
Sabah kahvaltımızı yayla tesisinde aldıktan sonra; tur sonrası geriye dönüp baktığımızda unutamayacağınız güzellikler arasında yerini alacak muhteşem doğasıyla bizleri büyüleyecek KARAGÖL için hareket ediyoruz. Cankurtaran Geçidi’nden Hopa’ya doğru bakıyor, Kafkasların güzelliğine şahitlik ediyoruz. Ustalarıyla birlikte giderek azalmaya başlayan KARADENİZ’İN TİPİK EVLERİ VE SERENDER’lerinin bizlere eşlik edeceği yolda; Karadeniz kültürünün yaşaması ve yaşatılmasında büyük emeği geçen Değerli Sanatçımız Kazım Koyuncu ’nun da doğduğu köyden geçiyor ve kendisini rahmetle anıyoruz. Çoruh Nehri kıyısındaki şirin yerleşimimiz BORÇKA’ya ulaşıyor ve bizleri bekleyen minibüslerimize geçiyoruz. (EKSTRA TUR: Borçka Karagöl Turu); Ağaçların süslediği, BARDNALA, KORPA, RUSMANİ ve MAİSUR ŞELALE ’lerinin ses verdiği yolda keyifle ilerliyor ve göle ulaşıyoruz. Yürüyüş yaparak kullanacağımız serbest zamanın ardından tekrar minibüslerimize geçiyor ve otobüsümüze dönüyoruz. Karagöl’ü ziyaretimizin ardından Hopa, Kemalpaşa üzerinden SARP SINIR KAPISI’na gidiyoruz. Kapıdaki geçiş işlemlerimizi tamamladıktan sonra GÜRCİSTAN’a giriş yapıyoruz. İlk durağımız olan evli çiftlere de şans getirdiğine inanılan SAINT ANDREW HEYKELİ’nde kısa bir fotoğraf molası aldıktan sonra panoramik olarak GONIO SAHİLLERİ’ni, Ülkemiz topraklarında doğan ÇORUH NEHRİ’ni ve GÖNYE KALESİ’ni görerek BATUM’a ulaşıyoruz. KATEDRAL’de fotoğraf molasının sonrasında zengin bitki çeşitliliğine sahip Botanik Parkı’na kadar panoramik tur yaparak şehrin en uç noktasına ulaşıyoruz. Daha sonra tekrar şehre dönüyor ve şehrin meydanlarını bu kez yürüyerek dolaşmaya başlıyoruz. TİYATRO MEYDANI’nı, AVRUPA MEYDANI’nı geziyor, ALTIN POST’un heykelinde klasik Batum Hatıra Fotoğrafı çektiriyor ve Batum’daki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği (ekstra) için Türk Mahallesi’nde aldıktan sonra ŞEHİR PARKI’ndaki müzik ve ışığın eşliğinde suyun dansını izliyor, sahile doğru yürüyüş yapıyor; bambu ağaçlarını görüyor, şehrin heyecanına ve hareketliliğine bizler de eşlik ediyoruz. Olağanüstü keyif alacağınız bu güzel BATUM AKŞAMI’ndan sonra otelimize dönüyor ve konaklıyoruz. 


4. Gün: Hopa, Fındıklı, Ardeşen, Fırtına Vadisi Ve Köyleri, Ayder Yaylası
Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra otelimizden ayrılıyor ve Sınır Kapısı’na doğru yola çıkıyoruz. Son olarak ters süt şişesi şeklinde yapılan (sütün saflığının temizliğinin dürüstlüğünün içine aktığının göstergesi) ADALET BİNASI’nı, içine yerleştirilen öğelerin bile ters çevrildiği WHITE RESTAURANT’ı, masallar ülkesindeki şatoları andıran OTEL VE KAMU BİNALARI’nı görüntülüyor ve Gürcistan’dan çıkış yapıyoruz. Bu kez güzel Karadeniz’i sağ yanımıza alarak dönüşe başlıyoruz ve Ardeşen, Hemşin, Hala, Polovit, Elevit ve Tunca dereleri ile beslenen ünlü FIRTINA VADİSİ’ne gidiyoruz. Ardından dileyen konuklarımızla minibüslerle (EKSTRA TUR: Ayder Üst Yayla Turu); vadinin gizemli güzelliğini keşfe çıkıyoruz. KONAKLAR MAHALLESİ ’nde bölgenin en eski “TAŞ KONAK” ını görüntüledikten sonra ekran başında bizleri doğası ile büyüleyen SEVDALUK dizisinin çekimlerinin yapıldığı köye gidiyoruz. Ardından yine bölgenin en eski taş köprülerinden ÇİNÇİVA KÖPRÜSÜ (ŞENYUVA KÖPRÜSÜ) ‘nü görüyor, doğanın güzelliğine, Fırtına’nın sesine şahitlik ediyoruz. Sonrasında Karadeniz’ linin ev yaşamını bizlere her haliyle hissettirecek MOLLAVEYİS KÖYÜ’nde KONAK da çay molası veriyoruz. Daha sonra yeryüzündeki cenneti keşfe devam ediyor ve ZİL KALE’ye doğru vadide ilerliyoruz. Kale hakkında bilgi aldıktan sonra bu kez cennetten gelen sese kulak veriyor; önce PALOVİT ŞELALESİ’ni ardından da ÇAT VADİSİ’ndeki BULUT ŞELALESİ’ni görmeye gidiyoruz. Sonrasında Karadeniz’in yaşayan köylerini görerek (Evleriyle ünlü YOLKIYI KÖYÜ’nü ve ORTAN KÖYÜ) görerek yolumuza devam ediyor ve 1350 mt yükseklikteki Ayder Yaylası‘na çıkıyoruz. Gelin Tülü Şelalesi’ni görüntüledikten sonra yapacağımız kısa yürüyüşün sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Ayder Yaylası’ndaki otelimizde.


5. Gün: Çayeli, Gündoğdu, Rize, Sürmene, Yomra, Akçaabat, [Trabzon Havalimanı – İzmir]
Sabah kahvaltısını yayla tesisindeki otelimizde aldıktan sonra GÜNDOĞDU’ya doğru yola çıkıyoruz. Ünlü RİZE BEZİ ‘nin geçmişten günümüze ulaşan hikayesini dinliyor ve atölyeyi ziyaret ediyoruz. Alışveriş için alacağımız serbest zamanın ardından bu kez de SÜRMENE BIÇAĞI ’nı tanımaya gidiyoruz. Son olarak ÇAY FABRİKASI ziyaretimizlin ardından sonlandırıyoruz. Öğle yemeğimizi Köftesi ile ünlü Akçaabat’ta alıp, bu tatlı rüyayı yörenin leziz tatlısı Laz böreği ile sonlandırıyor ve havaalanına gidiyoruz. PEGASUS HAVA YOLLARI’na ait PC3241 sefer sayılı Saat: 13.45’de İzmir’e uçuyoruz. Yaklaşık 2 saat süren yolculuğun sonrasında İzmir’e ulaşıyor ve vedalaşıyoruz. Bir başka Candoğan seyahatinde tekrar karşılaşmayı umut ederek ayrılıyoruz.

Uçuşlar Hakkında Önemli Bilgi: Uçuş detayları tur programında turun hazırlandığı gün hava yolundan alınarak bilgi amaçlı verilmiştir. Uçuş kodları ve uçuş saatleri değişebilir. Lütfen turdan önce acentanızdan doğru uçuş kodlarını ve saatlerini edininiz.

Uçaklı Turlar Hakkında Önemli Bilgilendirme; Uçaklı turlarımızda Acentamız Havayolu ile grup anlaşması yaptığı için, PNR tüm grup için oluşturulmuştur. Check-In yapmak için ilgili tarihte ilgili buluşma saatinde TC Numaralarınızın bulunduğu kimlik kartı ile havayolunun Check-In kontuarından gerçekleştirebilirsiniz. Acentamız ayrıca bilet çıktısı ve PNR bilgisi vermemektedir. Turdan 1 gün önce uçuş detayları yolcularımız için paylaşılmaktadır.

Fiyatlar

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak 1. Çocuk 2. Çocuk Taksitler
05.07.2017 1299.00 TL
1199.00 TL
1599.00 TL
1399.00 TL
1299.00 TL
1199.00 TL
0 - 6 Yaş 799.00 TL
7 - 12 Yaş 999.00 TL
0 - 2 Yaş 799.00 TL
3 - 12 Yaş 1199.00 TL
Taksitler »
12.07.2017 1299.00 TL
1199.00 TL
1599.00 TL
1399.00 TL
1299.00 TL
1199.00 TL
0 - 6 Yaş 799.00 TL
7 - 12 Yaş 999.00 TL
0 - 2 Yaş 799.00 TL
3 - 12 Yaş 1199.00 TL
Taksitler »
19.07.2017 1299.00 TL
1199.00 TL
1599.00 TL
1399.00 TL
1299.00 TL
1199.00 TL
0 - 6 Yaş 799.00 TL
7 - 12 Yaş 999.00 TL
0 - 2 Yaş 799.00 TL
3 - 12 Yaş 1199.00 TL
Taksitler »
26.07.2017 1299.00 TL
1199.00 TL
1599.00 TL
1399.00 TL
1299.00 TL
1199.00 TL
0 - 6 Yaş 799.00 TL
7 - 12 Yaş 999.00 TL
0 - 2 Yaş 799.00 TL
3 - 12 Yaş 1199.00 TL
Taksitler »
02.08.2017 1299.00 TL
1199.00 TL
1599.00 TL
1399.00 TL
1299.00 TL
1199.00 TL
0 - 6 Yaş 799.00 TL
7 - 12 Yaş 999.00 TL
0 - 2 Yaş 799.00 TL
3 - 12 Yaş 1199.00 TL
Taksitler »
09.08.2017 1299.00 TL
1199.00 TL
1599.00 TL
1399.00 TL
1299.00 TL
1199.00 TL
0 - 6 Yaş 799.00 TL
7 - 12 Yaş 999.00 TL
0 - 2 Yaş 799.00 TL
3 - 12 Yaş 1199.00 TL
Taksitler »
16.08.2017 1299.00 TL
1199.00 TL
1599.00 TL
1399.00 TL
1299.00 TL
1199.00 TL
0 - 6 Yaş 799.00 TL
7 - 12 Yaş 999.00 TL
0 - 2 Yaş 799.00 TL
3 - 12 Yaş 1199.00 TL
Taksitler »
23.08.2017 1299.00 TL
1199.00 TL
1599.00 TL
1399.00 TL
1299.00 TL
1199.00 TL
0 - 6 Yaş 799.00 TL
7 - 12 Yaş 999.00 TL
0 - 2 Yaş 799.00 TL
3 - 12 Yaş 1199.00 TL
Taksitler »

Promosyon ve erken rezervasyon indirimli turlarda iptal &değişiklik hakkı bulunmamaktadır.

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

OTELLER VE KONAKLAMA YAPILAN TESISLER HAKKINDA BILGI

 

GÜRCİSTAN, BATUM GEÇİŞİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

 • Batum’a sadece TC Nüfus cüzdanı ile geçilebilmektedir. Yıpranmış, Tc Numarası bulunmayan kimlik ile geçiş yapılamamaktadır. Tur tarihleri süresince iki ülke arasında vizesiz ve pasaportsuz, kimlikle geçiş izni protokolünde değişiklik olması halinde acentamız programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Anne ve babası ile birlikte olmayan ve BATUM’a geçmek isteyen 18 Yaş Altı misafirlerin, noter onaylı Muvafakatname almaları gerekmektedir. Aksi halde sadece annesi veya babası ile katılan 18 Yaş Altı kesinlikle geçiş yapamaz. Sadece Anne ya da sadece babası ile seyahate çıkan çocuklar içinde noter onaylı Muvafakatname şarttır.
 • Kimliklerdeki deformasyona bağlı Gürcistan sınır geçişinde yaşanacak problemlerden acentamız sorumlu olmayıp, çözüm üretememektedir. Gürcistan bebek ve çocuk kimliklerinde fotoğraf şartı aramaktadır.
 • Şeker, Tansiyon veya Kronik rahatsızlıklar sebebi ile kullanılan ilaçların reçeteleri veya doktor raporları olmadan geçişi mümkün değildir.

 

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME / UYARILAR

 • Turumuzun süresi 5 gün 4 gece olup otel konaklaması 4 Gece’dir.
 • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
 • Tur fiyatlandırmasında yer alan koltuk ücreti 2 yetişkin ile birlikte katılım gösteren 0-6 yaş içindir.
 • Yayla gezilerinde günlük kıyafet için portatif el çantası veya sırt çantası bulundurulması tavsiye olunur.
 • Hava değişiklikleri tahmin edilemediğinden, şemsiye, yağmurluk ve kalın hırka bulundurulması tavsiye olunur.
 • Yayla yürüyüşleri için rahat ayakkabı ve spor giysiler seçilmesi tavsiye olunur.
 • Fotoğraf ve video makineleri için yedek pil ve hafıza kartı bulundurulması tavsiye olunur.
 • Tur programı CANDOĞAN TRAVEL SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.
 • Tur programlarımız 4077 sayılı tüketici kanununa uygun olarak hazırlanmıştır. Toplam 4 sayfa’dan oluşup ayrı ayrı düşünülemez.

İptal Şartları

 

Vize Bilgileri

+ 8 = 10

BİZE ULAŞIN!

 • +90(532) 111 7 333
 • +90(232) 381 0 066
 • FAX: +90(232) 381 1 509
Sitede yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları candogantravel.com.tr sitesine aittir. Hiç bir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm tur bilgileri ve fiyatlandırma bilgileri bilgilendirme amaçlıdır. candogantravel.com.tr sitesi haber vermeksizin fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar...
COPYRIGHT © 2014 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR