Candoğan Travel - Yurtiçi ve Yurtdışı Gezi Hizmetleri
Alaçatı şube : 0232 716 00 90
0532 287 99 25
BİZE HEMEN ULAŞIN! +90(532) 111 7 333 +90(232) 381 0 066

TUR ARAMA

E-BÜLTEN KAYIT

E-Bülten’ e üye olun! Yeniliklerden ve Kampanyalardan, İlk Sizin Haberiniz Olsun!

FACEBOOK SAYFAMIZ

DUYURULAR & HABERLER

 • Önceki
 • Sonraki
Çeşme Şubemiz Açıldı
Musallah mah. 1066 sok. no :10 ÇEŞME /İZMİR
devamını oku
Çeşmeli Özbek, Taşımacılık ve Turizm İşletmeciliği
Rent A Car, Havaalanı Shuttle, Otobüs Turları, Vip Servis, Transfer, Atv Kiralama, Yat Kiralama
devamını oku
UMRE TURLARIMIZIN TARİHLERİ KESİNLEŞTİ
UMRE - KUTSAL TOPRAKLARIN İZİNDE ZİYARET VE TURUMUZUN TARİH VE FİYATLARI BELLİ OLDU
devamını oku
VİZE ALMAK ARTIK KOLAYLAŞIYOR...
Vize almak artık kolaylaşıyor...
devamını oku
ADRES DEĞİŞİKLİĞİ DUYURUSU...
devamını oku
SCHENGEN VİZESİ ALMAYI KOLAYLAŞTIRAN YÖNTEMLER
Schengen vizesi alınırken yaşanan zorluklardan kurtulmak,dahası alımı hızlandırıp kolaylaştırmanın yöntemlerini sizler için yazdık ve hazırladık.
devamını oku
Hac Takvimi Belli oldu
2015 yılı Hac Takvimi Diyanet işleri bakanlığı tarafından açıklandı...
devamını oku
CANDOGAN TRAVEL BİR ŞUBESİYLE DAHA HİZMETİNİZDE
Candoğan Travel Yeni şubesiyle hizmetinizde
devamını oku
yorum_yaz_candoğan_travel.jpg
OTEL/TATİL
üçkuyular pegasus uçak bileti
Kampanyalar
Video
KONSOLOSLUKLAR
vize_candoğantravel.jpg
Tur Sözleşme kuralları

FLEX - Uçakla Karadeniz ve Yaylalar Turları 2017

 • FLEX - Uçakla Karadeniz ve Yaylalar Turları 2017
 • ATLASGLOBAL ILE İZMIR`DEN TRABZON GIDIŞ DÖNÜŞ AYRICALIĞI ILE... GÜRCISTAN BATUM TURU DAHIL PROGRAM.
1099.00 TL 899.00 TL
ONLINE REZERVASYON
 • TUR PROGRAMI
 • FİYATLANDIRMA
 • BÖLGE TANITIMI
 • FOTO GALERİ
 • ONLINE REZERVASYON

UÇAKLA & ATLASGLOBAL

Flex KARADENİZ & YAYLALAR

AYDER & ZİGANA & LAŞET YAYLALARI’NDA KONAKLAMALI
ATLASGLOBAL uçuş konforu & ikram kalitesiyle Trabzon Gidiş Dönüş

Her Salı Hareketli 18 Tur

Trabzon, Zigana,Of, Çaykara, Uzungöl Yaylası, Arhavi, Hopa, Borçka, Karagöl, Macahel Vadisi, Artvin, Şavşat, Laşet Yaylas, Batum, Arhavi, Ardeşen, Çamlıhemşin, Ayder Yaylası, Çayeli, Rize, Sürmene, Akçaabat

 

Tur Programı

 

1. Gün: İzmir, Trabzon, Zigana Yaylası

Saat: 14.00‘da Adnan Menderes Havalimanı‘da oluyor, ATLASGLOBAL HAVA YOLLARI KK66 sefer sayılı Saat: 15.30 uçuşu için check-in işlemlerimizi tamamlıyoruz. 2 saat’e yakın süren yolculuğumuzu sürdürüyor, Trabzon havalimanı’na inişimizi gerçekleştiriyoruz. Bizi bekleyen rehber ve aracımıza yerleşiyoruz. Trabzon’u aracımız ile panoromik olarak gördükten sonra, eskiden geçit vermeyen ve bu yüzden şarkılara konu olan ünlü Zigana Dağları’nı aşarak otelimize ulaşıyoruz. Yöresel eğlence eşliğinde alacağımız akşam yemeği sonrası konaklama yayladaki otelimizde. Akşam yemeği sonrası dileyen konuklarımız ile birlikte Zigana Yaylası’nda yürüyüşler yaparak yaylayı keşfedebiliriz.

 

2. Gün: Zigana Yaylası, Trabzon, Sürmene, Uzungöl Yaylası, Rize, Gündoğdu, Hopa

Sabah kahvaltımızı yaylada aldıktan sonra, Zigana Yaylası’na veda ediyoruz. Öncelikle şehri tepeden gören Soğuksu’ya çıkıyor ve Ata’mızın Trabzon’a gelişleri sırasında konakladığı ATATÜRK KÖŞKÜ‘nü ziyaret ediyoruz. Ardından Trabzon’a özgü gümüş işleme sanatı örneği olan “KAZAZİYE” (hasır bilezik) hakkında bilgi almak için sunuma gidiyoruz. Sevdiklerimize ve kendimize Trabzon’a özgü hediye alma fırsatı bulduktan sonra, aracımıza geçiyor ve sabah çaylarımızı ÇAY FABRİKASI’nda içiyoruz. Çayın yapraktan dönüşüm hikayesine şahitlik ettikten sonra bu kez SÜRMENE’ye giderek yöreye özgü SÜRMENE BIÇAĞI’nı tanımaya gidiyoruz.  Ardından Of, ÇAYKARA yolunu takip ederek doğa harikası UZUNGÖL’e ulaşıyoruz. Yaklaşık 1090 m. yükseklikteki etrafı tamamen çam ormanlarıyla kaplı vadinin tam ortasında bulunan bu ünlü yaylanın büyüleyici manzarasına tanıklık ediyor ve kısa bir yürüyüş yaptıktan sonra öğle yemeğimizi alıyoruz. Ardından dileyen misafirlerimiz ile (EKSTRA TUR: Uzungöl Üst Yayla Turu) bizi bekleyen minibüslerimizle üst yaylalar gezimize başlıyoruz. Derin vadileri, bulut denizlerini ve Uzungölü tepeden seyredeceğimiz gezimizde Lustra ve Karaster yaylalarının etkileyici manzaralarına tanıklık ediyoruz. Uzungöl’e tekrar inerek veda ediyor ve bir tarafta Karadeniz, diğer tarafta Doğu Karadeniz Dağları’nın eteklerine kurulmuş yerleşimleri geçerken fındık ve çaylıklarda çalışan Karadeniz İnsanı ’nın çalışkanlığına ve günlük yaşamına şahitlik ediyoruz. Sonrasında Rize üzerinden Gündoğdu’ya ulaşıyoruz. Yöre halkına zor zamanlarında geçim kaynağı olan tezgahlarında dokuyarak elinin emeğini, gözünün nurunu akıttığı Ünlü Rize Bezi’ni tanımak için atölyeye gidiyoruz. Sonrasında alışverişi için serbest zaman kullanıyor ve Çayeli, Pazar, Fındıklı, Arhavi üzerinden HOPA’ya ulaşıyor ve otelimize yerleşiyoruz. Geceleme Hopa'daki otelimizde.

 

3. Gün: Borçka, Karagöl, Macahel Vadisi, Artvin, Şavşat, Laşet Yaylası

Sabah kahvaltı sonrası Borçka’ya gidiyoruz. Bizi bekleyen (EKSTRA TUR: Borçka Karagöl & Macahel Vadisi) minibüslerdeki yerimizi alarak keyifli bir yolculuk yapıyor; yol boyunca Bartnala, Korpa, Rusmana, Maisur şelalelerini görerek bir yeryüzü cenneti olan Karagöl’e ulaşıyoruz. Bizleri doğasıyla büyüleyecek gölün etrafında kısa bir yürüyüş yapıyor ve fotoğraf molası alıyoruz. Sonrasında el değmemiş güzelliklerin güzel bir örneği olan Macahel Vadisi’ne gidiyoruz. Bakir doğası ve endemik florası ile büyülendiğimiz Camili’nin ahşap mimarisinin en güzel örnekleri olan Cami’lerini gördükten sonra Borçka’ya dönüyor ve otobüsümüzdeki yerimizi alarak; “Bize Ata’mızdan yadigar Atabar’ı” ile gurur duyan, “Özümüz ve Sözümüz Sevgi” diyen Artvin’lilerin memleketine gidiyoruz. 249 mt gövde yüksekliği ile Türkiye’nin en yüksek, Dünya’nın 6.yüksek göveli barajı olan DERİNER BARAJI ve HİDROELEKTRİK SANTRALİ ’nin görkemini fotoğraf karelerimize aldıktan sonra ŞAVŞAT’a gidiyoruz. SAHARA MİLLİ PARKI’nın inanılmaz güzel görüntüleri eşliğinde otelimize ulaşıyor ve yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama yayla'daki otelimizde.

 

4. Gün: Hopa, Batum, Ardeşen, Çamlıhemşin, Fırtına Vadisi, Ayder Yaylası

Sabah kahvaltımızı yayla tesisimizde aldıktan sonra kısa bir yürüyüş sonrası Hopa üzerinden Sarp’a ulaşıyoruz. Sınır Kapısı’ndaki geçiş işlemlerimizi tamamladıktan sonra Gürcistan’a giriş yapıyoruz. İlk olarak evli çiftlere de şans getirdiğine inanılan Saint Andrew Heykeli’ni görerek Gonio Sahilleri boyunca yolumuza devam ediyoruz. Panoramik turumuz boyunca; ülkemiz topraklarında doğan Çoruh Nehri’ni, Gönye Kalesi’nin ardından Batum Merkez’e ulaşıyoruz. Katedrali, Şehir Parkını, Medea Anıtını, Tiyatro Meydanı’nı geziyoruz. Panoramik olarak görme fırsatı yakalayacağımız ters süt şişesi şeklinde yapılan (sütün saflığının temizliğinin dürüstlüğünün içine aktığının göstergesi) Adalet Binası’ndan, içine yerleştirilen öğelerin bile ters çevrildiği White Restaurant’a, masallar ülkesindeki şatoları andıran Otel ve Kamu Binaları’na kadar bizleri mimarisi ile büyüleyecek Batum’a veda ediyoruz. Sarp Sınır Kapısı’nda geçiş işlemlerini tamamlayarak ülkemize giriş yapıyoruz.  Sıradaki durağımız Karadeniz Yaylaları içerisinde en keyiflilerinden birisi olan Ayder Yaylası. Çamlıhemşin’den sonra Hala Deresi’ni takip ederek, 1350 mt yükseklikteki Ayder Yaylası‘na çıkıyor ve Ayder Yaylası’na varışımızın ardından, Gelin Tülü Şelalesi’ni görüntülüyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğini otelimizde aldıktan sonra, dileyenlerle yayla yürüyüşleri yapabiliriz. Konaklama Ayder Yaylası’ndaki otelimizde.
Önemli Bilgi: Ayder Üst Yaylalar Turu'nu Batum dönüşü saatine bağlı olarak bugün gerçekleştirebiliriz.

 

5. Gün: Ayder Yaylası, Fırtına Vadisi, Ayder Üst Yaylalar, Trabzon, İzmir

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra; Doğu Karadeniz’in eşsiz güzelliklerini keşfe devam ediyor ve bu rüyayı muhteşem doğasıyla büyülemeye devam edecek olan Fırtına Vadisi’ne giderek devam ettiriyoruz. Ardından dileyen konuklarımızla minibüslerle (EKSTRA TUR: Ayder Üst Yayla Turu) vadinin gizemli güzelliğini keşfe çıkıyoruz. KONAKLAR MAHALLESİ’nde bölgenin en eski “TAŞ KONAK”ını görüntüledikten sonra, ekran başında bizleri doğası ile büyüleyen SEVDALUK dizisinin çekimlerinin yapıldığı köye gidiyoruz. Ardından yine bölgenin en eski taş köprülerinden ÇİNÇİVA KÖPRÜSÜ (ŞENYUVA KÖPRÜSÜ)‘nü görüyor, doğanın güzelliğine, Fırtına’nın sesine şahitlik ediyoruz. Sonrasında Karadeniz ev yaşamını bizlere her haliyle hissettirecek MOLLAVEYİS KÖYÜ’nde Konakta çay molası veriyoruz. Daha sonra yeryüzündeki cenneti keşfe devam ediyor ve ZİL KALE’ye doğru vadide ilerliyoruz. Kale hakkında bilgi aldıktan sonra bu kez cennetten gelen sese kulak veriyor; önce PALOVİT ŞELALESİ’ni ardından da ÇAT VADİSİ’ndeki BULUT ŞELALESİ’ni görmeye gidiyoruz. Sonrasında Karadeniz’in yaşayan köylerini ziyaret etmeye başlıyoruz. Evleriyle ünlü YOLKIYI KÖYÜ’nü görüp, konakların görüntülerini fotoğrafladıktan sonra bölgenin sıradışı köyü ORTAN KÖYÜ’ne gidiyoruz. Köyün girişinden itibaren bizleri gülümseten ve şaşırtan tabelalarından, Karadeniz insanının zekasına, orijinal SERENDER (nayla) lerinden KARAYEMİŞ’lerine kadar bu küçük köyü keyifle ziyaret ediyor, vadiyi ve uzaktan görünen diğer köyleri izliyoruz.  Turumuz sonrası, yayladan ayrılarak Trabzon Havalimanı’na giderek, uçuş için gerekli işlemlerimizin ATLASGLOBAL HAVA YOLLARI’na ait KK67 sefer sayılı Saat: 12.45 uçuşu ile ardından İzmir’e uçuyoruz. Yaklaşık 2 saat süren yolculuğun sonrasında İzmir’e ulaşıyoruz. Bir başka Karadeniz Rüyası’nda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz. Hoşca kalın…

 

 

Uçuşlar Hakkında Önemli Bilgi: Uçuş detayları tur programında turun hazırlandığı gün hava yolundan alınarak bilgi amaçlı verilmiştir. Uçuş kodları ve uçuş saatleri değişebilir. Lütfen turdan önce acentanızdan doğru uçuş kodlarını ve saatlerini edininiz.

Uçaklı Turlar Hakkında Önemli Bilgilendirme; Uçaklı turlarımızda Acentamız Havayolu ile grup anlaşması yaptığı için, PNR tüm grup için oluşturulmuştur. Check-In yapmak için ilgili tarihte ilgili buluşma saatinde TC Numaralarınızın bulunduğu kimlik kartı ile havayolunun Check-In kontuarından gerçekleştirebilirsiniz. Acentamız ayrıca bilet çıktısı ve PNR bilgisi vermemektedir. Turdan 1 gün önce uçuş detayları yolcularımız için paylaşılmaktadır.

 

OTELLER VE KONAKLAMA YAPILAN TESISLER HAKKINDA BILGI

Zigana Yaylası – Zigana Gümüşkayak Yaylakent -> https://www.facebook.com/gumuskayak
Hopa – 4*Peronti Otel -> http://www.peronti-otel.com.tr 
Laşet Yaylası – Laşet Yayla Tesisleri -> http://www.laset.com.tr 
Ayder Yaylası – Ayder Zafran Otel Yayla Tesisi -> http://www.ayderzafranotel.com

Önemli Not: Otellerde aynı standartı korumak üzere özel gün ve bayram tarihlerinde değişiklik olabilir. Lütfen tura 1 hafta kala otel isimlerinizi teyit ediniz.

 

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • ATLASGLOBAL ile Trabzon Gidiş Dönüş Ekonomi Uçak Bileti
 • ATLASGLOBAL ile Tüm Uçuşlarda İkramlar
 • Lüks Araçlarla Ulaşım ve Çevre Gezileri
 • 4 Gece Oteller’de ve Yayla Tesislerinde Konaklama
 • Otelde Alınan Sabah Kahvaltıları (4), Akşam Yemekleri (3)
  + Batum Turu’nun olduğu gün otelde akşam yemeği yoktur.
 • Oteller ’de ve Yaylalarda Yöresel Eğlenceler
 • Ayder, Zigana, Uzungöl, Laşet Yayla Ulaşımları
 • Otobüs içi İkramlarımız
 • Gürcistan, Batum Turu
 • CANDOĞAN Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • CANDOĞAN Güvencesi
 • Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören Yeri, Milli Park Giriş Ücretleri
 • İlk Gün Yolda Alınan Sabah Kahvaltısı
 • Son Gün Alınan Akşam Yemeği
 • Öğle Yemekleri ve Molalar
 • Batum Turu’nun Olduğu Gün Akşam Yemeği
 • Seyahat Sağlık Sigortası, İptal Güvence Paketi: 15,00 TL
  (65-80 Yaş Arası 30,00 TL Öder)
 • Yurtdışı Çıkış Fonu + Hizmet Bedeli: 15 TL + 1 TL
  (Batum için gereklidir. Kimlikle geçileceği için kapıda ödenir.)

  İsteğe Bağlı Ekstra Yayla Gezilerimiz;
  >>> Ayder Yaylası: Üst Yaylalar ve Köy Turu: 40,00 TL
  >>> 2 TUR BİR ARADA
  >>> Macahel Vadisi Turu & Borçka Karagöl Turu: 70,00 TL (35 TL + 35 TL)
  >>> Uzungöl Yaylası: Lustra Karaster Turu: 35,00 TL
  TOPLAM'DA 4 TUR 145 TL'DİR. OFİSTE KAYIT ANINDA TAMAMI ALINMASI HALİNDE İNDİRİMLİ 125 TL'DİR.
  TÜM TURLAR TUR ESNASINDA ALINDIĞINDA LİSTE FİYATI ÜZERİNDEN HESAPLANMAKTADIR.
 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • İZMİR HAVA ALANI (14:00:00)

 

Tur Hareket Tarihleri: 
16, 23, 30 Mayıs • 06, 13, 24 Haziran • 04, 11, 18, 25 Temmuz • 01, 08, 15, 22, 29 Ağustos • 02, 12, 19 Eylül

Fiyatlar

Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak 1. Çocuk 2. Çocuk Taksitler
16.05.2017 Ayder, Zigana, Laşet Yaylası & 1 Gece 4*Otel 1299.00 TL
899.00 TL
1699.00 TL
1199.00 TL
1299.00 TL
899.00 TL
0 - 6 Yaş 699.00 TL
7 - 12 Yaş 799.00 TL
0 - 2 Yaş 699.00 TL
3 - 12 Yaş 899.00 TL
Taksitler »
23.05.2017 Ayder, Zigana, Laşet Yaylası & 1 Gece 4*Otel 1099.00 TL
899.00 TL
1599.00 TL
1199.00 TL
1099.00 TL
899.00 TL
0 - 6 Yaş 699.00 TL
7 - 12 Yaş 799.00 TL
0 - 2 Yaş 699.00 TL
3 - 12 Yaş 899.00 TL
Taksitler »
30.05.2017 Ayder, Zigana, Laşet Yaylası & 1 Gece 4*Otel 1099.00 TL
899.00 TL
1599.00 TL
1199.00 TL
1099.00 TL
899.00 TL
0 - 6 Yaş 699.00 TL
7 - 12 Yaş 799.00 TL
0 - 2 Yaş 699.00 TL
3 - 12 Yaş 899.00 TL
Taksitler »
06.06.2017 Ayder, Zigana, Laşet Yaylası & 1 Gece 4*Otel 1099.00 TL
899.00 TL
1599.00 TL
1199.00 TL
1099.00 TL
899.00 TL
0 - 6 Yaş 699.00 TL
7 - 12 Yaş 799.00 TL
0 - 2 Yaş 699.00 TL
3 - 12 Yaş 899.00 TL
Taksitler »
13.06.2017 Ayder, Zigana, Laşet Yaylası & 1 Gece 4*Otel 1099.00 TL
899.00 TL
1599.00 TL
1199.00 TL
1099.00 TL
899.00 TL
0 - 6 Yaş 699.00 TL
7 - 12 Yaş 799.00 TL
0 - 2 Yaş 699.00 TL
3 - 12 Yaş 899.00 TL
Taksitler »
24.06.2017 Ayder, Zigana, Laşet Yaylası & 1 Gece 4*Otel 1299.00 TL
1099.00 TL
1799.00 TL
1399.00 TL
1299.00 TL
1099.00 TL
0 - 6 Yaş 899.00 TL
7 - 12 Yaş 999.00 TL
0 - 2 Yaş 899.00 TL
3 - 12 Yaş 1099.00 TL
Taksitler »
04.07.2017 Ayder, Zigana, Laşet Yaylası & 1 Gece 4*Otel 1199.00 TL
1099.00 TL
1699.00 TL
1399.00 TL
1199.00 TL
1099.00 TL
0 - 6 Yaş 799.00 TL
7 - 12 Yaş 999.00 TL
0 - 2 Yaş 799.00 TL
3 - 12 Yaş 1099.00 TL
Taksitler »
11.07.2017 Ayder, Zigana, Laşet Yaylası & 1 Gece 4*Otel 1199.00 TL
999.00 TL
1699.00 TL
1299.00 TL
1199.00 TL
999.00 TL
0 - 6 Yaş 799.00 TL
7 - 12 Yaş 899.00 TL
0 - 2 Yaş 799.00 TL
3 - 12 Yaş 999.00 TL
Taksitler »
18.07.2017 Ayder, Zigana, Laşet Yaylası & 1 Gece 4*Otel 1199.00 TL
999.00 TL
1699.00 TL
1299.00 TL
1199.00 TL
999.00 TL
0 - 6 Yaş 799.00 TL
7 - 12 Yaş 899.00 TL
0 - 2 Yaş 799.00 TL
3 - 12 Yaş 999.00 TL
Taksitler »
25.07.2017 Ayder, Zigana, Laşet Yaylası & 1 Gece 4*Otel 1199.00 TL
999.00 TL
1699.00 TL
1299.00 TL
1199.00 TL
999.00 TL
0 - 6 Yaş 799.00 TL
7 - 12 Yaş 899.00 TL
0 - 2 Yaş 799.00 TL
3 - 12 Yaş 999.00 TL
Taksitler »
01.08.2017 Ayder, Zigana, Laşet Yaylası & 1 Gece 4*Otel 1199.00 TL
999.00 TL
1699.00 TL
1299.00 TL
1199.00 TL
999.00 TL
0 - 6 Yaş 799.00 TL
7 - 12 Yaş 899.00 TL
0 - 2 Yaş 799.00 TL
3 - 12 Yaş 999.00 TL
Taksitler »
08.08.2017 Ayder, Zigana, Laşet Yaylası & 1 Gece 4*Otel 1199.00 TL
999.00 TL
1699.00 TL
1299.00 TL
1199.00 TL
999.00 TL
0 - 6 Yaş 799.00 TL
7 - 12 Yaş 899.00 TL
0 - 2 Yaş 799.00 TL
3 - 12 Yaş 999.00 TL
Taksitler »
15.08.2017 Ayder, Zigana, Laşet Yaylası & 1 Gece 4*Otel 1199.00 TL
999.00 TL
1699.00 TL
1299.00 TL
1199.00 TL
999.00 TL
0 - 6 Yaş 799.00 TL
7 - 12 Yaş 899.00 TL
0 - 2 Yaş 799.00 TL
3 - 12 Yaş 999.00 TL
Taksitler »
22.08.2017 Ayder, Zigana, Laşet Yaylası & 1 Gece 4*Otel 1199.00 TL
999.00 TL
1699.00 TL
1299.00 TL
1199.00 TL
999.00 TL
0 - 6 Yaş 799.00 TL
7 - 12 Yaş 899.00 TL
0 - 2 Yaş 799.00 TL
3 - 12 Yaş 999.00 TL
Taksitler »
29.08.2017 Ayder, Zigana, Laşet Yaylası & 1 Gece 4*Otel 1299.00 TL
1099.00 TL
1799.00 TL
1399.00 TL
1299.00 TL
1099.00 TL
0 - 6 Yaş 899.00 TL
7 - 12 Yaş 999.00 TL
0 - 2 Yaş 899.00 TL
3 - 12 Yaş 1099.00 TL
Taksitler »
02.09.2017 Ayder, Zigana, Laşet Yaylası & 1 Gece 4*Otel 1299.00 TL
1099.00 TL
1799.00 TL
1399.00 TL
1299.00 TL
1099.00 TL
0 - 6 Yaş 899.00 TL
7 - 12 Yaş 999.00 TL
0 - 2 Yaş 899.00 TL
3 - 12 Yaş 1099.00 TL
Taksitler »
12.09.2017 Ayder, Zigana, Laşet Yaylası & 1 Gece 4*Otel 1199.00 TL
999.00 TL
1699.00 TL
1299.00 TL
1199.00 TL
999.00 TL
0 - 6 Yaş 799.00 TL
7 - 12 Yaş 899.00 TL
0 - 2 Yaş 799.00 TL
3 - 12 Yaş 999.00 TL
Taksitler »
19.09.2017 Ayder, Zigana, Laşet Yaylası & 1 Gece 4*Otel 1299.00 TL
899.00 TL
1699.00 TL
1199.00 TL
1299.00 TL
899.00 TL
0 - 6 Yaş 699.00 TL
7 - 12 Yaş 799.00 TL
0 - 2 Yaş 699.00 TL
3 - 12 Yaş 899.00 TL
Taksitler »

Promosyon ve erken rezervasyon indirimli turlarda iptal &değişiklik hakkı bulunmamaktadır.

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME / UYARILAR

 • Turumuzun süresi 5 gün 4 gece olup otel konaklaması 4 Gece’dir.
 • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
 • Tur fiyatlandırmasında yer alan koltuk ücreti 2 yetişkin ile birlikte katılım gösteren 0-6 yaş içindir.
 • Yayla gezilerinde günlük kıyafet için portatif el çantası veya sırt çantası bulundurulması tavsiye olunur.
 • Hava değişiklikleri tahmin edilemediğinden, şemsiye, yağmurluk ve kalın hırka bulundurulması tavsiye olunur.
 • Yayla yürüyüşleri için rahat ayakkabı ve spor giysiler seçilmesi tavsiye olunur.
 • Fotoğraf ve video makineleri için yedek pil ve hafıza kartı bulundurulması tavsiye olunur.
 • Tur programı CANDOĞAN TRAVEL SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

GÜRCİSTAN, BATUM GEÇİŞİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

 • Batum’a sadece TC Nüfus cüzdanı ile geçilebilmektedir. Yıpranmış, Tc Numarası bulunmayan kimlik ile geçiş yapılamamaktadır. Tur tarihleri süresince iki ülke arasında vizesiz ve pasaportsuz, kimlikle geçiş izni protokolünde değişiklik olması halinde acentamız programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Anne ve babası ile birlikte olmayan ve BATUM’a geçmek isteyen 18 Yaş Altı misafirlerin, noter onaylı Muvafakatname almaları gerekmektedir. Aksi halde sadece annesi veya babası ile katılan 18 Yaş Altı kesinlikle geçiş yapamaz. Sadece Anne ya da sadece babası ile seyahate çıkan çocuklar içinde noter onaylı Muvafakatname şarttır.
 • Kimliklerdeki deformasyona bağlı Gürcistan sınır geçişinde yaşanacak problemlerden acentamız sorumlu olmayıp, çözüm üretememektedir. Gürcistan bebek ve çocuk kimliklerinde fotoğraf şartı aramaktadır.
 • Şeker, Tansiyon veya Kronik rahatsızlıklar sebebi ile kullanılan ilaçların reçeteleri veya doktor raporları olmadan geçişi mümkün değildir.

Uçuşlar Hakkında Önemli Bilgi: Uçuş detayları tur programında turun hazırlandığı gün hava yolundan alınarak bilgi amaçlı verilmiştir. Uçuş kodları ve uçuş saatleri değişebilir. Lütfen turdan önce acentanızdan doğru uçuş kodlarını ve saatlerini edininiz.

Uçaklı Turlar Hakkında Önemli Bilgilendirme; Uçaklı turlarımızda Acentamız Havayolu ile grup anlaşması yaptığı için, PNR tüm grup için oluşturulmuştur. Check-In yapmak için ilgili tarihte ilgili buluşma saatinde TC Numaralarınızın bulunduğu kimlik kartı ile havayolunun Check-In kontuarından gerçekleştirebilirsiniz. Acentamız ayrıca bilet çıktısı ve PNR bilgisi vermemektedir. Turdan 1 gün önce uçuş detayları yolcularımız için paylaşılmaktadır.

+ 9 = 12

BİZE ULAŞIN!

 • +90(532) 111 7 333
 • +90(232) 381 0 066
 • FAX: +90(232) 381 1 509
Sitede yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları candogantravel.com.tr sitesine aittir. Hiç bir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm tur bilgileri ve fiyatlandırma bilgileri bilgilendirme amaçlıdır. candogantravel.com.tr sitesi haber vermeksizin fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar...
COPYRIGHT © 2014 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR