Candoğan Travel - Yurtiçi ve Yurtdışı Gezi Hizmetleri
Alaçatı şube : 0232 716 00 90
0532 287 99 25
BİZE HEMEN ULAŞIN! +90(532) 111 7 333 +90(232) 381 0 066

TUR ARAMA

E-BÜLTEN KAYIT

E-Bülten’ e üye olun! Yeniliklerden ve Kampanyalardan, İlk Sizin Haberiniz Olsun!

FACEBOOK SAYFAMIZ

DUYURULAR & HABERLER

 • Önceki
 • Sonraki
Çeşme Şubemiz Açıldı
Musallah mah. 1066 sok. no :10 ÇEŞME /İZMİR
devamını oku
Çeşmeli Özbek, Taşımacılık ve Turizm İşletmeciliği
Rent A Car, Havaalanı Shuttle, Otobüs Turları, Vip Servis, Transfer, Atv Kiralama, Yat Kiralama
devamını oku
UMRE TURLARIMIZIN TARİHLERİ KESİNLEŞTİ
UMRE - KUTSAL TOPRAKLARIN İZİNDE ZİYARET VE TURUMUZUN TARİH VE FİYATLARI BELLİ OLDU
devamını oku
VİZE ALMAK ARTIK KOLAYLAŞIYOR...
Vize almak artık kolaylaşıyor...
devamını oku
ADRES DEĞİŞİKLİĞİ DUYURUSU...
devamını oku
SCHENGEN VİZESİ ALMAYI KOLAYLAŞTIRAN YÖNTEMLER
Schengen vizesi alınırken yaşanan zorluklardan kurtulmak,dahası alımı hızlandırıp kolaylaştırmanın yöntemlerini sizler için yazdık ve hazırladık.
devamını oku
Hac Takvimi Belli oldu
2015 yılı Hac Takvimi Diyanet işleri bakanlığı tarafından açıklandı...
devamını oku
CANDOGAN TRAVEL BİR ŞUBESİYLE DAHA HİZMETİNİZDE
Candoğan Travel Yeni şubesiyle hizmetinizde
devamını oku
yorum_yaz_candoğan_travel.jpg
OTEL/TATİL
üçkuyular pegasus uçak bileti
Kampanyalar
Video
KONSOLOSLUKLAR
vize_candoğantravel.jpg
Tur Sözleşme kuralları

Kuzey Balkan & Orta Avrupa Turu 7 Ülke 15 Şehir

 • Kuzey Balkan & Orta Avrupa Turu 7 Ülke 15 Şehir
 • ADIM ADIM BIR YOLCULUK... BALKANLAR`DAN ORTA AVRUPA`YA UZANAN BIR RÜYA...
 • KONAKLAMA
 • TAMAMI 3*-4*OTELLER / 3 AKŞAM YEMEĞI HEDIYE!
 • ULAŞIM
 • İZMIR'DEN İZMIR'E LÜKS OTOBÜSLER İLE...
 • GEZILECEK YERLER
 • YUNANİSTAN, SIRBİSTAN, MACARİSTAN, ÇEK CUMHURİYETİ, AVUSTURYA, SLOVAKYA, BULGARİSTAN
 • KALKIŞ YERLERI
 • TUR HAREKET DETAYINDAN İNCELEYEBILIRSINIZ.
549.00 € 449.00 €
ONLINE REZERVASYON
 • TUR PROGRAMI
 • FİYATLANDIRMA
 • BÖLGE TANITIMI
 • ONLINE REZERVASYON

OTOBÜS İLE ADIM ADIM
KUZEY BALKAN & ORTA AVRUPA TURU

 7 ÜLKE, 15 ŞEHİR BİR ARADA 
YUNANİSTAN, SIRBİSTAN, MACARİSTAN,
ÇEK CUMHURİYETİ, AVUSTURYA, SLOVAKYA, BULGARİSTAN

Kavala, Selanik, Niş, Belgrad, Budapeşte, Estergon, Visegrad, Szentendre, Bratislava, Prag, Karlovy Vary, Český Krumlov, Viyana, Novisad, Sofya, Edirne

9 GECE 10 GÜN (8 GECE OTEL KONAKLAMA)

1.TUR: 11-20 AĞUSTOS 2017 2.TUR: 29 AĞUSTOS-07 EYLÜL 2017 
3.TUR: 15-24 EYLÜL 2017 4.TUR: 06-15 EKİM 2017

SELANİK & BELGRAD & NİŞ OLMAK ÜZERE 3 ADET AKŞAM YEMEĞİ
OTELLER’DE FİYATA DAHİL!
EKSTRA TUR SATMIYORUZ! YOL GÜZERGAHINDAKİ TÜM ŞEHİR TURLARI DAHİL!

 

Tur Programı

 

1. Gün: Yolculuk [-TÜRKİYE-]

Akşam saat 18.00’da Üçyol (Otobüs Ofisleri Önü), 18.15 Lozan Meydanı(Fuar Kapısı Önü), 18.45 Karşıyaka Anıt (Karşıyaka anıt Karşısı), 18.50 Karşıyaka Yunuslar (Karşıyaka Yunuslar Karşısı Mavikule), 18.55 Bostanlı (Bostanlı İskele Karşısı Tiyatro Önü), 19.00 Mavişehir (Ege Park AVM Önü)’den yolcularımızı alarak yola çıkıyoruz. Edremit, Akçay, Çanakkale üzerinden Lapseki’ye ulaşıyor. Feribotla kısa bir deniz yolcuğu yaparak karşıya geçiyor ve yolculuğumuzu sürdürüyoruz.

Önemli Bilgi: İlgili saatlerde İzmir içi trafiği ve ulaşım süreleri tahmin edilemeyeceği için bekleme noktalarında saatinde bulunmanızı / durak değiştirmemenizi önemle rica ediyoruz.

 

2. Gün: İpsala, Kavala, Selanik [-TÜRKİYE-> YUNANİSTAN-]

Sabaha karşı İpsala sınır kapısındaki gümrük ve pasaport işlemlerimizden sonra Yunanistan'a giriş yapıyoruz. Çok erken saatlerde Kavala yakınlarında alacağımız sabah kahvaltımızın (ekstra) ardından Kavala’ya ulaşarak turumuza başlıyoruz. Yapacağımız şehir turumuzda; Kavala Kalesi, 19 yy. Neo Klasik Dönemi yapılarını, Su Kemeri’ni ve St.Nicholas Kilisesi (İbrahim Paşa Camisi)ni panoramik olarak görme fırsatını buluyoruz. Ardından Eski Osmanlı evlerinin süslediği sokaklarda yürüyerek İmarethane’yi ve Kavalalı Mehmet Ali Paşa Evi görüyoruz. Heykeli önünde kısa bir mola verdikten sonra Ekklisia Kimisi Theotoku Kilisesi’ni ziyaret ediyoruz. Ardından otobüs ile yolculuğumuzu sürdürüyor, Selanik’e ulaşıyor ve Selanik’te şehir turumuza başlıyoruz. Yunanistan’ın en önemli kiliselerinden birisi olan, Aya Dimitrios Kilisesi, Mustafa Kemal Atatürk’ün Evi, Selanik Kalesi, Osmanlı ve Bizans eserlerini, Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar Merkezi’ni görüyoruz. Kısa bir dinlenme molası verip Selanik’ in kafeleri ile meşhur Kordon Boyunda yürüyüş yapıp, kahve molası verdikten sonra otelimize yerleşiyoruz. Dileyen konuklarımız ile birlikte yunan mutfağının enfes lezzetlerinin, müzikleri ile sunumunun yapıldığı geleneksel eğlencesi Yunan Tavernası’na gidiyoruz. (Eğlence Aktivitesi -1). Geceleme Selanik’deki otelimizde.

 

3. Gün: Selanik, Niş, Belgrad [-YUNANİSTAN-> SIRBİSTAN-]

Sabah kahvaltımızı otelde aldıktan sonra erken saatlerde otelimizden ayrılıyoruz. Niş güzergahını takip ederek, Sırbistan’ın başkenti Belgrad’a doğru yol alıyoruz. Tito'nun övünç kaynağı olan geniş bulvarlı modern Belgrad’da turumuza başlıyoruz. Sırp Ortodoks Kilisesi’nin kurucusu St.Sava’ya atfedilen Katedral’i ziyarete gidiyoruz. Bu arada panoramik tur yaparak şehir içinde Belgrad Gökdelenlerini, Hükümet Binalarını, Parlamentoyu, Nato’nun bombaladığı Genel Kurmay Başkanlığı ve Polis Merkezi’ni görüyoruz. Nikola Paşiç Meydanı’nı, Teraziya meydanını ve 1867'de Belgrad'ı terk ederken şehri teslim ettiğimiz Knez Mihajlova Anıtı’nın da yer aldığı Republica Meydanı’nı gördükten sonra Üniversite Meydanı’nda aracımızdan inerek eski şehir üzerindeki turumuza başlıyoruz. Kültür ve sanat şehri olan Belgrad’ın şehir yaşantısını hissetmek ve hareketliliğine ortak olmak için Knez Mihajlova Caddesi’nde alacağımız serbest zaman sonrası Kalemegdan turumuza başlıyoruz. Sırasıyla; Anahtar Teslim Anıtı, Balıkçı heykeli, Fransız Özgürlük Anıtı, Roma dönemi surları, Kara George ve İstanbul Kapıları, Damat Ali Paşa Türbesi, Victor Anıtı, Sokullu Mehmet Paşa Türbesi’ni görüyoruz.  Şarkılara, marşlara konu olan ve ülke ülke gezen Tuna Nehri’nin Sava Nehri ile güzel buluşmasına şahitlik ettikten sonra bu etkileyici olağanüstü manzara ile bugünkü turumuzu sonlandırıyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Belgrad'daki otelimizde. (Akşam yemeği otel’de fiyatlarımıza dahildir.)

 

4. Gün: Belgrad, Budapeşte [-SIRBİSTAN-> MACARİSTAN-]

Sabah kahvaltımızı otelde aldıktan sonra erken saatlerde otelimizden ayrılıyoruz. Sıradaki durağımız Macaristan’ın başkenti Budapeşte. Orta Avrupa’nın küçük Parisi“ olarak bilinen Budapeşte Macar kültürünü yansıtmasının yanında Avusturya ve Osmanlı izlerini de taşır. Budapeşte Şehir Turu’nda; Kahramanlar Anıtı, Andrassy ve Rakoczi Caddeleri, Ulusal Opera Binası, Neo-Gotik mimarinin en harika örneklerinden ve Dünya’daki en görkemli Parlamento binalarından biri olan Parlemento Binası, kıyısı ve köprüleriyle Tuna Nehri (Zincir Köprü), Budin Kalesi ve Mathias kilisesi, şehre ve Tuna‘ya yukarıdan bakan Gellert Tepesi, Citadella ve etrafındaki önemli yapıları kapsayacak. Turumuz sonra otele transfer oluyoruz. Akşam dileyen konuklarımız ile birlikte (Eğlence Aktivitesi -2) Tuna Nehri Budapeşte Tekne Turu’nu gerçekleştirip, hatıralarımıza unutulmayacak bir tura katılıyoruz. Tuna’nın incisi; Budapeşte’yi seyretmek için olmazsa olmazlardan birisi olan Tuna’da gerçekleşecek olan tekne turudur. Buda ve Peşte’yi ayıran bu devasa nehirde, Zincirli köprüsüyle, gece aydınlatmasıyla, Avrupa’nın en iyi ışıklandırılan kentleri arasında yer alan Budapeşte’den gözünüzü alamayacaksınız. Turumuzun tamamlanmasının ardından otelimize geri dönüyoruz. Geceleme Budapeşte’deki otelimizde.

 

5. Gün: Budapeşte “Estergon & Visegrad & Szentendre” [-MACARİSTAN-]

Sabah kahvaltımızı otelde aldıktan sonra, tüm misafirlerimiz ile birlikte tam gün olarak gerçekleşen Estergon & Visegrad & Szentendre Turu. Estergon Budapeşte’den 65 km uzaklıkta şirin bir Tuna şehri ve Tuna’nın Macar topraklarına girdiği yer. Aynı zamanda Macarların eski başkenti. Burada Estergon Bazilikası’nı ve Osmanlı’dan kalan kale kalıntılarını gezeceğiz. İkinci durağımız yeşili ve doğasıyla, güzel Tuna manzarası ile Visegrad şehri. Budin Kalesinden sonra Ronesans’ın Macar topraklarında görüldüğü ilk yer burası. Lezzetini kolay kolay unutamayacağınız Öğlen yemeğimizi de Rönesans atmosferinde bu güzel kentte alacağız.  Üçüncü noktamız, meşhur Macar el işlerinin, örtülerin, Dünyaca ünlü tanınmış Macar porselenlerinin, palinkalarin, şarapların, paprikaların, hediyelik eşyaların vb. satıldığı küçük bir sayfiye kasabası olan  Szentendre olacak. Sonrasında turumuzu tamamlıyoruz. Dileyen konuklarımız ile Macaristan denilince akla gelen müziği ve şarabı ile ünlü müzikli, yemekli (Eğlence Aktivitesi -3) Çigan Gecesi Eğlence Programı’na katılıyoruz. Geceleme Budapeşte’deki otelimizde.

 

6. Gün: Budapeşte, Bratislava, Prag [-MACARİSTAN-> SLOVAKYA-> ÇEK CUMHURİYETİ-]

Sabah kahvaltımızı otelde aldıktan sonra erken saatlerde otelimizden ayrılıyoruz. Slovakya’nın Tuna boyundaki başkenti Bratislava. Tüm misafirlerimiz için ücretsiz olarak gerçekleştirelecek olan, Bratislava’daki şehir turumuz; Eski Şehir Meydanı, Bratislava Kalesi, Michalska Brana, Ufo Köprüsü ve Ulusal Tiyatro’ yu kapsıyor. Bratislava’daki turumuzu bitirdikten sonra uzun bir yolculuk için yola çıkıyoruz. Orta Avrupa’nın incilerinden bir tanesi olan Prag’da şehir turumuza başlıyoruz. Çek Cumhuriyeti’nin Başkenti ve belki de dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Prag; sanatsal şehir atmosferiyle Avrupa’nın tam kalbinde yer alıyor. Avrupa’nın birçok şehrinin aksine Prag tarihi şehir merkezindeki kültürel miras dünya savaşlarının yıkımından zarar görmemiştir. Romantik ve puslu atmosferinin, her biri ayrı tarih kokan sokaklarının sizleri tarihin ve zamanın çeşitli dilimlerine çekeceği Prag Şehir Turu, muhteşem panaromik şehir manzarasıyla Prag Kalesi (Eşsiz kale kompleksi), görkemli yapısıyla Aziz Vitus Katedrali (St.Vitus Cathedral), eski kale evlerinin içinde bulunduğu Altın Sokak (Zlata Ulicka), üzerindeki heykelleriyle adeta bir açık hava müzesi gibi Vltava Nehri’nden masalsı bir geçiş sağlayan Karl Köprüsü (Karluv Most). Kendinizi orta çağ atmsferine kaptıracağınız, Eski Şehir Meydanı (Staromestke Namesti), en eski faal orta çağ astronomik saati olan Astronomik Saat (Orloj), Tyn Kilisesi ve Venseslas Meydanı’nı (Vaslavske Namesti) içine alan geniş bir tarihi turu tamamlıyoruz. Geceleme Prag’daki otelimizde. Dileyen konuklarımız ile birlikte şehir turumuzu pekiştirmek adına planlanmış akşam (Eğlence Aktivitesi -4) açık büfe yemekli Vltava Tekne Turu. Panama kanallarının benzerini bu küçük nehirde görüp Prag manzaralarını birde Vltava’dan seyredeceğiz. Tekne gezisi müzik eşliğinde açık büfe yemekli gerçekleşmektedir. Geceleme Prag’daki otelimizde.

 

7. Gün: Prag, Karlovy Vary [-ÇEK CUMHURİYETİ-]

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, tüm misafirlerimiz için ücretsiz olarak Tam Gün Karlovy Vary Turu. Karlovy Vary kaplıcalarıyla, içmeleriyle, doğası ve mimarisiyle Cek Cumhuriyeti’nin Prag’dan sonra en fazla turist çeken şehri. Kente sıcaklıkları ve mineral özellikleri farklı 12 termal bulunmaktadır. Kaplıcalarından çıkan buharla masalsı bir örünüme bürünen bu güzel şehirde ki turumuzu tamamlayıp yerel bir restoran da öğle yemeğimizi (öğle yemeği ekstradır.) alıyoruz. Yemeğin ardından hemen serbest zaman başlıyor. Çünkü giyimden ayakkabıya, amberden granat taşına, kristalden porselene kadar Karlovy Vary lüks mağazalarıyla alışveriş için geniş ve Prag’a oranla daha ucuz imkânlar sunuyor. Prag’a geri dönüyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam için dileyen konuklarımız ile birlikte müzikli, eğlenceli, yemekli (Eğlence Aktivitesi -5) Ortaçağ Gecesi Programı’na katılıyoruz. Prag’dan 80 km uzaklıktaki Mlada Bloslav şehrine yakın çok güzel bir köy ve orman yollarından 1 saatlik bir yolculuk sonrası kendinizi bir 12 yy.’dan kalma av köşkünü olduğu küçük bir Çek köyünde buluyorsunuz. Avrupa’da benzerine rastlayamayacağınız bir program, orta çağ dönemine ait yaşamı size bu handa, Cadı’dan günah çıkarılmasından, Fakir’in ateşle cesurca oynamasına, Kızların masalarda danslarına, Barbarların birbirleri ile kavgasına varıncaya dek unutulmaz bir şekilde yaşıyorsunuz. Detenice’de bu programı orjinal olarak seyretme imkânı bulup, rüya gibi bir yolculuk sonrası Prag’a dönüş yapıyoruz. Geceleme Prag’daki otelimizde.

 

8. Gün: Prag, Český Krumlov, Viyana [-ÇEK CUMHURİYETİ-> AVUSTURYA-]

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra Prag’a doğru yola çıkıyoruz. Güzergah üzerindeki Cesky Krumlov Kasabası Turu’na çıkıyoruz. Český Krumlov; Çek Cumhuriyeti’nde Prag Kalesi’nden sonra en büyük kale kompleksine sahip, iki menderes arasına kurulmuş olan masal şehirlerden bir tanesidir. Cesky Krumlov’da görebileceğimiz yerler arasında gotik tarzdaki St. Vitus Kilisesi, Cesky Krumlov Kalesi ve Kale Tiyatrosu bulunuyor. Turumuzun sonrasında sıradaki durağımız bu sefer Avusturya’nın başkenti Viyana. Viyana Şehir Turu’na çıkıyoruz. Viyana şehir turumuz esnasında; Birleşmiş Milletler Binaları, Franz Kilisesi, Prater, Hundertwasser binasinın ardından şehrin merkezi Ring çevresinde; Uygulamalı Sanatlar Müzesi, Hofburg Sarayı, Güzel Sanatlar Müzesi, Doğa Tarihi Müzesi, Parlemento Binasi, Belediye Sarayı, Viyana Üniversitesi, Burg Tiyatrosu, Votif Kilisesi ve Belvedere Sarayı’nı görüyoruz. Turumuzu bitirip otelimize yerleştikten sonra; (Eğlence Aktivitesi -6) Grizing Meyhaneleri Turu programına katılıyoruz. Grinzing Viyana’nın kuzeyinde, Viyana’ya 19 yy. da dâhil edilmiş, eskiden beri bağları ile meşhur bir bölge. Burada ki restaurantların çoğu hala kendi şaraplarını kendileri yapıyorlar. Sizleri götüreceğimiz restaurantlardan birinde yerel Avusturya müzikleri dinleyecek ve Avusturya’nın snitzellerini yiyerek ev yapımı şaraplarının tadına bakacağız. Geceleme Viyana’daki otelimizde.

 

9. Gün: Viyana, Novisad, Belgrad, Niş [-AVUSTURYA-> SIRBİSTAN-]

Sabah çok erken saatlerde kahvaltımızı aldıktan sonra uzun bir yolculuk bizleri bekliyor. O nedenle erken saatlerde yola çıkıyoruz. Yol güzergahı üzerindeki; Novisad’a yani Macar özerk bölgesi olan Voyvodina’ya gidiyoruz. Serhat yollarının merkezi olan bu kent meydanı’nı görüp, sonrasında yolumuz üzerinde 1699’da imzalanan Karlofça Anlaşması’nın imzalandığı Karlofça topraklarına uğruyoruz. Karlofça barışı ile kaybettiğimiz toprakları almak için yaptığımız savaşlarda isim yapmış Petervaradin Kalesi’ni görüp, Belgrad üzerinden Niş’e hareket ediyoruz. Panoromik olarak; Nisava Nehri, Kral Milan Meydanı, Niş Kalesi’ni görerek otelimize yerleşiyoruz. Arzu edenler için ekstra akşam (dileyenlerle ekstra aktivite) Niş Tekne Turu 'na katılma imkanı. Akşam yemeği ve konaklama Niş’deki otelimizde. (Akşam yemeği otel’de fiyatlarımıza dahildir.)

 

10. Gün: Niş, Sofya, Edirne, İzmir [-SIRBİSTAN-> BULGARİSTAN-> TÜRKİYE-]

Sabah kahvaltımızı otelde aldıktan sonra, yola çıkıyoruz. Vitoşa Dağı’nın eteğindeki başkent Sofya'ya ulaşıyoruz. Yürüyerek Banyabaşı Camii’ni, Serdica Antik Kenti’nin Kalıntılarını, Milenyum Anıtı’nı, Nedelya Kilisesi’ni, Ruski Kilisesi’ni, Hükümet Binaları’nı, Çar Osvoboditel Anıtı’nı, Sofya Üniversitesi’ni, Ayasofya’yı görerek Aleksandr Nevski Katedrali’ni ziyaret ediyor, varıp pasaport ve gümrük işlemlerimizin ardından Kapıkule sınır kapısından geçerek Edirne'ye varıyoruz. Edirne’yi ve şehrin merkezini panoromik olarak gördükten sonra, İzmir'e doğru yola çıkıyoruz. Yolda ki molalarımızın ardından gece geç saatlerde İzmir'de oluyoruz. Yorucu ve bir o kadar keyifli anılar biriktireceğimiz bir turdan ziyade bir serüveni geride bırakıyoruz. Bir başka organizasyonumuzda tekrar yolumuzun kesinleşmesi dileği ile vedalaşıyoruz. Hoşca kalınız…

 

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks Otobüs ile Ulaşımlar ve Programdaki Tüm Turlar
 • İzmir’den İzmir’e Tüm Ulaşım ve Transfer Hizmetleri
 • Program’da Belirtilen Şehir Turları
 • Tüm Şehir Giriş Ücretleri & Şehir Vergileri
 • Otel Konaklama Turist Vergileri
 • Oteller ’de 8 Gece Oda Kahvaltı Bazında Konaklama
 • 3 Gece Belirtilen Oteller ‘de Akşam Yemeği
  (Selanik & Belgrad & Niş Konaklaması Akşam Yemekleri)
 • Tur Programındaki Ekstra Belirtilmeyen Tüm Şehir turlar
 • Otellerde Alınan Sabah Kahvaltıları (8)
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti 
 • CANDOĞAN Güvencesi
 • Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri
 • Öğle Yemekleri ve Ekstra Verilen Akşam Yemeği Molaları
 • Kaptan ve Rehber Bahşişleri
 • Programda Ekstra Olduğu Belirtilen Her Türlü Hizmet
 • Schengen Vize, Servis Ücreti: 120 Eur.
 • Yurtdışı Çıkış Fonu: 15 TL (Bankaya yatırılmalıdır.)
 • Seyahat İptal, Devir, Güvence Paketi: 15 Eur.
  (65 – 80 Yaş 30 Eur olarak hesaplanır.)
 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • BOSTANLI İSKELE (18:55:00)
 • KSK ANIT (18:45:00)
 • KSK YUNUSLAR (18:50:00)
 • LOZAN (18:15:00)
 • MAVİŞEHİR (19:00:00)
 • Otobüs`ün Geçtiği Şehirler Arası Güzergah Üzerinden Binmek İstiyorum (00:00:00)
 • ÜÇYOL (18:00:00)

 

Tur Hareket Tarihleri: 
11, 29 Ağustos • 15 Eylül • 06 Ekim

Fiyatlar

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak 1. Çocuk  
11.08.2017 599.00 €
449.00 €
1049.00 €
749.00 €
599.00 €
449.00 €
0 - 2 Yaş 199.00 €
3 - 12 Yaş 399.00 €
 
29.08.2017 599.00 €
449.00 €
1049.00 €
749.00 €
599.00 €
449.00 €
0 - 2 Yaş 199.00 €
3 - 12 Yaş 399.00 €
 
15.09.2017 599.00 €
449.00 €
1049.00 €
749.00 €
599.00 €
449.00 €
0 - 2 Yaş 199.00 €
3 - 12 Yaş 399.00 €
 
06.10.2017 599.00 €
449.00 €
1049.00 €
749.00 €
599.00 €
449.00 €
0 - 2 Yaş 199.00 €
3 - 12 Yaş 399.00 €
 

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

İSTEĞE BAĞLI EĞLENCE AKTİVİTELERİ

 • Eğlence Aktivitesi -1: Yunan Tavernası Eğlencesi (Ulaşım + İçki + İkramlar Dahil) – 25 €
 • Eğlence Aktivitesi -2: Tuna Nehri Budapeşte Tekne Turu (İçecek İkramlı) – 50 €
 • Eğlence Aktivitesi -3: Çigan Gecesi Eğlence Turu (Müzikli, Yemekli) – 60 €
 • Eğlence Aktivitesi -4: Vltava Tekne Turu (Müzikli, Yemekli) – 50 €
 • Eğlence Aktivitesi -5: Ortaçağ Gecesi Eğlencesi Turu (Müzikli, Gösterili, Yemekli) – 65 €
 • Eğlence Aktivitesi -6: Grizing Meyhaneleri Turu (Müzikli, Yemekli) – 50 €
 • Ekstra turların tamamı ofiste kayıt anında alındığında 300 € yerine indirimli 250 €’dur. (50 € Net İndirim)

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

 • Bazı şehirlerde turist vergileri uygulamaları bulunmaktadır. Bu tur için toplam 10 €-20 € arası değişmektedir. Rehber tur başlangıcında bu ücreti tahsil edecektir. Tura katılan tüm misafirlerimiz bu şartı kabul etmiş sayılır.
 • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 • Seyahat tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir.
 • Ayrıca Schengen vizesi olanlar ve yeşil pasaport için ekstra vize almaya gerek yoktur.
 • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
 • 3 Kişilik Odalar her zaman 3. Yatak her zaman orjinallerinden küçüktür. Otel müsaitliklerine göre sağlanabilmektedir. 3. Yatak açılır kapanır yatak olarak dizayn edilebilmektedir. Hiçbir suretle acenta misafire orijinal yatak garantisi vermemektedir.
 • Otel kahvaltıları basit (kontinantel) olarak servis edilmektedir. Gruba ana restauranttan ayrı bir salonda sunulabilir. Acentamızın bu konuda kahvaltıyı belirtilen salonda kabul etmektedir.
 • Vize olduğu halde Ülke’nin gümrük memurunun veya polisinin yolcuyu Ülke ’ye kabul etmeme hakkı vardır. Bu durumda acentamızın sorumluluğu bulunmamakta olup, tur ile ilgili haklarını kaybetmiş demektir. Vize almak Ülke’ye kesin giriş hakkı vermez.
 • 2 Ülke arasında Vizesiz (Yeşil Pasaportlar için) geçiş protokolünde bir değişiklik olması halinde ilgili pasaport sahiplerinin vize alması gerekmektedir. Bu süreçlerde rezervasyonunuzun geçerliliğini acentadan kontrol edebilirsiniz.
 • Tur şehir turları panoromik olarak müze ve girişlerinin dâhil olmadığı, rehber eşliğinde yapılan tanıtım turlarıdır. Otobüs ile ulaşılamama durumunda toplu taşıma ve yaya olarak gerçekleşebilir. Kapatılan yol, cadde, meydan durumlarında acentamız sorumluluk almamaktadır.

İptal Şartları


İptal iade şartları Candoğan Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. 

Vize Bilgileri

 • Normal Pasaportlara Vize Gereklidir. Yeşil Pasaporta vize uygulaması yoktur.
 • Acentamızın vize hizmetleri için 0532 111 7 333 nolu telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz.
+ 10 = 13

BİZE ULAŞIN!

 • +90(532) 111 7 333
 • +90(232) 381 0 066
 • FAX: +90(232) 381 1 509
Sitede yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları candogantravel.com.tr sitesine aittir. Hiç bir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm tur bilgileri ve fiyatlandırma bilgileri bilgilendirme amaçlıdır. candogantravel.com.tr sitesi haber vermeksizin fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar...
COPYRIGHT © 2014 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR