Candoğan Travel - Yurtiçi ve Yurtdışı Gezi Hizmetleri
Alaçatı şube : 0232 716 00 90
0532 287 99 25
BİZE HEMEN ULAŞIN! +90(532) 111 7 333 +90(232) 381 0 066

TUR ARAMA

E-BÜLTEN KAYIT

E-Bülten’ e üye olun! Yeniliklerden ve Kampanyalardan, İlk Sizin Haberiniz Olsun!

FACEBOOK SAYFAMIZ

DUYURULAR & HABERLER

  • Önceki
  • Sonraki
Çeşme Şubemiz Açıldı
Musallah mah. 1066 sok. no :10 ÇEŞME /İZMİR
devamını oku
Çeşmeli Özbek, Taşımacılık ve Turizm İşletmeciliği
Rent A Car, Havaalanı Shuttle, Otobüs Turları, Vip Servis, Transfer, Atv Kiralama, Yat Kiralama
devamını oku
UMRE TURLARIMIZIN TARİHLERİ KESİNLEŞTİ
UMRE - KUTSAL TOPRAKLARIN İZİNDE ZİYARET VE TURUMUZUN TARİH VE FİYATLARI BELLİ OLDU
devamını oku
VİZE ALMAK ARTIK KOLAYLAŞIYOR...
Vize almak artık kolaylaşıyor...
devamını oku
ADRES DEĞİŞİKLİĞİ DUYURUSU...
devamını oku
SCHENGEN VİZESİ ALMAYI KOLAYLAŞTIRAN YÖNTEMLER
Schengen vizesi alınırken yaşanan zorluklardan kurtulmak,dahası alımı hızlandırıp kolaylaştırmanın yöntemlerini sizler için yazdık ve hazırladık.
devamını oku
Hac Takvimi Belli oldu
2015 yılı Hac Takvimi Diyanet işleri bakanlığı tarafından açıklandı...
devamını oku
CANDOGAN TRAVEL BİR ŞUBESİYLE DAHA HİZMETİNİZDE
Candoğan Travel Yeni şubesiyle hizmetinizde
devamını oku
yorum_yaz_candoğan_travel.jpg
OTEL/TATİL
üçkuyular pegasus uçak bileti
Kampanyalar
Video
KONSOLOSLUKLAR
vize_candoğantravel.jpg
Tur Sözleşme kuralları

Otobüslü Kapadokya & Kayseri Erciyes Turu (Yeni Yıl)

375.00 TL
ONLINE REZERVASYON
  • TUR PROGRAMI
  • FİYATLANDIRMA
  • BÖLGE TANITIMI
  • ONLINE REZERVASYON

 

OTOBÜSLÜ TUR YILBAŞI | 2018 MERHABA

KAPADOKYA & KAYSERİ ERCİYES KAYAK MERKEZİ

BÖLGE’DE KONAKLAMA AYRICALIĞI İLE
5*DİNLER HOTELS, ÜRGÜP

Ihlara Vadisi, Derinkuyu, Ortahisar, Uçhisar, Zelve, Çavuşin, Mustafapaşa, Ürgüp, Göreme

Bu programı 2 Yıldır başarıyla gerçekleştiriyoruz...
3.Yılda bizimle olmak için acele edin!

YILBAŞI ÖZEL PROGRAMI
29 ARALIK 2017-01 OCAK 2018 3 GECE 3 GÜN

Kapadokya Türk Gecesi + Yılbaşı Galası Konsept: Detayları için tıklayınız...

 

Tur Programı

1. Gün: 29 Aralık 2017 - Cuma / Yolculuk

Saat:18.45’de GİRNE BULVARI (Acenta Önü), 19.00’da MAVİŞEHİR (Ege Park AVM Önü), 19.10’da BOSTANLI (İskele Önü Durakları), 19.15’de KARŞIYAKA (Anıt Önü), 19.30’da LOZAN (Atatürk Lisesi Önü), 19.45’de ÜÇYOL (Şehirlerarası Otobüs Ofisleri Önü), 20.00’de BORNOVA (Ege Üniversitesi Kampüs Önü)’den siz değerli konuklarımızı alıp, dünyaca ünlü peribacalarının bulunduğu, tabiat harikası KAPADOKYA’ya hareket ediyoruz. Uşak, Afyon, Konya üzerinden sabah saatlerinde Aksaray`a ulaşıyoruz.

 
1. Gün: 30 Aralık 2017 - Cumartesi

Aksaray Orhan Ağaçlı Tesisleri’nde alacağımız (extra) sabah kahvaltısından sonra, İç Anadolu`nun en yüksek dağlarından Hasan Dağı`nın eteklerine gidiyoruz. İçerisinde 105 tane kilise barındıran IHLARA VADİSİ’nde; Ağaçaltı, Yılanlı ve Sümbüllü Kilise’yi ziyaret ediyor ve melendiz çayı boyunca keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Ardından NARLIGÖL (ACI GÖL) KRATER GÖLÜ’ne gidiyor ve anılarımızın arşivine yeni fotoğraflar ekliyoruz. Daha sonra bölge tarihi ve o devirdeki sosyal yapıyı, yaşam tarzını gösteren yöredeki yeraltı şehirlerinin en büyüğü DERİNKUYU YERALTI ŞEHRİ’ni geziyoruz. Ardından peribacaları oluşumlarını incelemeye başlıyor ve öğle yemeği için UÇHİSAR’a gidiyoruz. Yemek sonrası bir zamanların insanlara yardım eden perilerinin, güvercinlere dönüştükten sonra da insanlara yardım etmeye devam etmelerinin efsanesini dinliyor ve ilk olarak GÜVERCİNLİK VADİSİ’ni ardından UÇHİSAR KALESİ’ni görüntüleme fırsatı buluyoruz. Sonrasında bu kez bölgeye özgü ONYX TAŞI’nın atölyede ustalarının elinde şekillenip esere dönüşüne tanıklık ediyor ve Kapadokya’nın güzel vadilerinin manzarası eşliğinde kahve molası için O AĞACIN ALTINDA’ya gidiyoruz. Ardından ZELVE’nin mahalleleri olan PAŞABAĞ VADİSİ, DEVRENT VADİSİ‘nin eşsiz güzelliklerine hayal gücümüz ile tanıklık ediyor ve günün son fotoğraf molasını ÜÇ GÜZELLER’de veriyoruz. Ardından otelimize geçiyoruz ve akşam yemeğimizi alıyoruz. Geceleme otelimizde.

 
2. Gün: 31 Aralık 2017 - Pazar

*** Gün doğumunu ihtişamıyla seyretmek için yapacağımız BALON TURU (ekstra) ‘na katılacak konuklarımızla erken kalkıyor ve otelimizden ayrılıyoruz. *** (Hava şartları uygun olduğu takdirde gerçekleşmektedir.)

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra tura çıkıyoruz. Dünya’nın en eski medeniyetlerine ev sahipliği yapan Kayseri’ye doğru hareket ediyoruz. Karın hiç eksik olmadığı Erciyes’te 3916 metre yükseklikte, kar ve kayak keyfi yapmak için serbest zaman kullanıyoruz. Dileyen konuklarımız da kafelerde muhteşem manzaralar eşliğinde keyif yapabilirler. Ardından hatıra kardan adamımızı grup ile yaparak önünde fotoğrafımızı da çektirdikten sonra, kış manzaraları seyri eşliğinde Erciyes’ten ayrılıyor ve ünlü Kayseri mantısı (ekstra) yemeye gidiyoruz. Sonrasında şehri gezmeye başlıyoruz. Görkemli yapılarından olan Hunat Hatun Külliyesi‘ni gezip, Kurtuluş Savaşı sırasında Kuvay-i Milliye binası olarak kullanılan Saat Kulesi’nin görülmesinin ardından Pastırmacılar Çarşısı‘nda alış veriş için serbest zaman kullandıktan sonra otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yılbaşı galasına katılanlarla birlikte Türk Gecesi Eğlencesi`ne gidiyor. Yemeğimizi alıyor, doyasıya eğleniyoruz. Mistik ve keyifli bir gecenin sonunda otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

“MUTLU SENELER DİLİYORUZ TÜM MİSAFİRLERİMİZE. 2018 YILI HERKESE ŞANS GETİRMESİ DİLEĞİYLE…”

 
3. Gün: 01 Ocak 2018 - Pazartesi

Sabah kahvaltısının ardından otelimizden aldıktan sonra Kapadokya’nın tarihi ve doğal güzelliklerini birleştirerek ziyarete gelenlere doyumsuz zevk yaşatan GÖREME AÇIK HAVA MÜZESİ’ne gidiyoruz. Ardından bir filme doğru yolculuk yaparak ASMALI KONAK EVİ’ni ziyaret ediyoruz. Volkanik arazinin armağanlarından Kapadokya’nın o güzel üzümlerinin şarapla biten hikâyesini TURASAN ŞARAP FABRİKASI’nda dinledikten sonra ÇAVUŞİN’e gidiyoruz. ÇANAK ÇÖMLEK ATÖLYESİ’nde çömlekçilik hakkında bilgi alıyor ve alışveriş yapma fırsatı buluyoruz. Daha sonra Kapadokya’nın özgün mimarisini yansıtan doğal yapılardan birisinde öğle yemek molası vererek Kapadokya’dan ayrılıyor ve İzmir’e doğru hareket ediyoruz. Yoldaki gerekli molaların ardından şehrimize ulaşarak bir daha ki CANDOĞAN TRAVEL organizasyonunda buluşmak ümidi ile ayrılıyoruz.

 Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • Lüks Araçlarla Ulaşım ve Çevre Gezileri
  • 2 Gece Otel’de Yarım Pansiyon Konaklama
  • Otelde Alınan Sabah Kahvaltıları (2), Akşam Yemekleri (2)
  • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  • Seyahat Sigortası Güvence Paketi
  • Araçiçi İkramlar

 Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri
  • İlk Gün Yolda Alınan Sabah Kahvaltısı
  • Son Gün Alınan Akşam Yemeği
  • Öğle Yemekleri ve Molalar
  • Kapadokya’da Balon ile Uçuş Etkinliği (hava şartları dâhilinde)
  • Kapadokya Türk Gecesi + Yılbaşı Galası Konsept: 

YAŞAR BABA RESTAURANT

2017 – 2018 YILBAŞI ÖZEL PROGRAMI

• Davul, Zurna Eşliğinde Misafirlerimizin Karşılanması

• Fasıl Müziği • Silifke Yöresi Folklor Gösterisi (Kostümleri İle)

• Canlı Müzik Eşliğinde Oyun Havası

• Potpori Folklor Gösterisi (Kostümleri İle)

• Geleneksel Köy Düğünü Canlandırması (Gelin Alma)

• Ara Oyunu Misafirlerimiz Eşliğinde Bahçede Ateş Dansı Ve Havai Fişek Gösterisi

• Oryantal Gösterisi

• Karadeniz Yöresi Folklor Gösterisi (Kostümleri İle)

• Canlı Müzik • Kılıç Dansı Gösterisi (Kostümleri İle)

• Canlı Müzik Eşliğinde Otun Havası

• Kızlar Raks Gösterisi (Kostümleri İle)

• Kars Yöresi Folklor Gösterisi (Kostümleri İle)

• Müşteri İle Ara Oyunu

• Disco Müziği Eşliğinde Devamı

• Altı Çeşit Kuruyemiş

• Mevsimlik Meyve

• Arnavut Ciğer

• Rus Salatası

• Antep Ezme

• Peynir Stick

• Barbunya Pilaki

• Kornişon Turşu

• Tarator

• Ara Sıcakları, Sigara Böreği Ve Kâğıtta Sucuk

• Limitsiz Alkollü Ve Alkolsüz Yerli İçecekler

MENÜ FİYAT KİŞİ BAŞI: 175,00 ₺

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  • ACENTA (18:45:00)
  • MAVİŞEHİR EGE PARK (19:00:00)
  • BOSTANLI İSKELE (19:10:00)
  • KSK YUNUSLAR (19:10:00)
  • KSK ANIT (19:15:00)
  • LOZAN (19:30:00)
  • ÜÇYOL (19:45:00)
  • BORNOVA EGE KAMPÜS (20:00:00)
Tarih Seçenekler İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak Çocuk  
29.12.2017 5* Dinler Hotels, Ürgüp 375.00 TL 475.00 TL 375.00 TL 0 - 6 Yaş 175.00 TL
7 - 12 Yaş 305.00 TL
 

Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur.

OTELLER VE KONAKLAMA YAPILAN TESISLER HAKKINDA BILGI

 

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

  • Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
  • Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
  • Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.
  • Tur fiyatlandırmasında yer alan koltuk ücreti 2 yetişkin ile birlikte katılım gösteren 0-6 yaş içindir.
  • Tur programı CANDOĞAN TRAVEL TURİZM SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

İptal Şartları


İptal iade şartları Candoğan Travel kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür. Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. 
 
+ 6 = 11

BİZE ULAŞIN!

  • +90(532) 111 7 333
  • +90(232) 381 0 066
  • FAX: +90(232) 381 1 509
Sitede yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları candogantravel.com.tr sitesine aittir. Hiç bir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm tur bilgileri ve fiyatlandırma bilgileri bilgilendirme amaçlıdır. candogantravel.com.tr sitesi haber vermeksizin fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar...
COPYRIGHT © 2014 - TÜM HAKLARI SAKLIDIR